Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

sranda, automaticka klima tam stale nie je. a pritom na svk ju ponukaju v ambition standartne. nechapem tej politike, ze preco okolite krajiny maju manual. pritom si myslim, ze by to tiez bolo lakadlo pri kupe, lebo cenovo su tie auta tam isto ako tu. a to si myslim, ze uz je standard teda vo vacsine aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Jj, vůbec nejdou. Ten jejich plán 10tis.v ČR v 2019 bude nenaplněn. S tou cenou to přestřelili, chce to nabídku Trumf nebo limitku něco takového a o tech.problémech toho bylo napsáno dost. Dva prodejci mi přímo řekli - Scalu bych si nekoupil.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,pokud to byli prodejci jiné značky, tak bych to chápal, že by si ji nekoupili. Pokud to byli prodejci Škodovek a nebyli to tví známí (a tedy ti řekli svůj osobní neveřejný názor), tak tomu nevěřím, že něco takového řeknou běžnému zákazníkovi, když potřebují prodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce nemůže vědět kdo jaké vazby má na automobilku ? říct prodejce, že si nemám Scalu kupovat před mým přítelem, tak si prodejce může rovnou balit věci. Jasně, může mít svůj názor, za to ho nikdo nemůže mlátit, ale říct to zákazníkovi NIKDY ? může to být sice dobrá rada, ale ve finále to nemění fakt, že pokud by se na tohle přišlo, tak přijde minimálně nějaká sankce ze strany automobilky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když si v létě počítal nakolik by nás vyšla, 70kW s rozumnou výbavou bez slev 452tis, to jsem zavrhl. O 90tis.levnější Fabie udělá více užitku [emoji16].
Prostě to auto mělo mít od začátku cenu o 50tis.nižší. Říkal jsem to od začátku ( místní mistři se mohli zbláznit, negativní liky, komentáře a najednou o tom vyjde článek, statistiky SDA taky potvrzují, už i akce( ten bonus 23tis na ceně 370tis.je už znát)), ale kdo nekupuje auta za hotové ten to neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to říkám pořád, nekupujte auta co se týče nových typů a ještě z počátku výroby.  Automobilky při dnešním počtu vyráběných typů aut, motorů a převodovek nestíhají, nebo nemají dostatečný zájem  o nějaké opravdu poctivé předprodukční testování  a tak se tento nedostatek téměř vždycky projeví  u aut z počátku výroby. No a nedočkavci, kteří se potřebují ukazovat s novým, neokoukaným autem jsou po zásluze odměněni...........

Např.o nových motorech bychom si tady mohli donekonečna vyprávět, že...! A myslím si, že s dalšími ekonormami bude ještě hůře. 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Jan R. napsal:

Já když si v létě počítal nakolik by nás vyšla, 70kW s rozumnou výbavou bez slev 452tis, to jsem zavrhl. O 90tis.levnější Fabie udělá více užitku emoji16.png.
Prostě to auto mělo mít od začátku cenu o 50tis.nižší.

Proto jsem na jaře taky definitivně Scalu zavrhl a šel do výběhového Rapida Style+. Slavná nefunkční konektivita a další fičůry mě neberou a slabý prodej Scaly o něčem svědčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna vec je, ze na zaciatku vyroby su nevychytane veci. sem zahrnam infotaiment a take drobnosti. ale nie veci ako operadlo sedaka, co je cisto mechanicka vec prebrata s inych modelov, ci to, ze nieco vo vybave je deklarovane (mylim nizka hladina ostrekovaca) a nefunguje to. cakam, ze ked to budu rozoberat v servise, kedze aktivacia nestacila, mi oznamia, ze tam nie je cidlo, ci kabelaz do RJ. preto by som to rozdelil na nedostatky z prvovyroby a nekvalitnu vyrobu. a to druhe prevlada teda vo vacsine veci.

a tiez by som nesiel do scaly, ak nepotrebuje teraz vymenit auto a proste zabodovalo priestorom, spotrebou a hlavne asi masivnou reklamou. lebo to prve posuva toto auto v kategorii u mna na vrchol, zial zaostala vyrobna kvalita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsem na jaře taky definitivně Scalu zavrhl a šel do výběhového Rapida Style+. Slavná nefunkční konektivita a další fičůry mě neberou a slabý prodej Scaly o něčem svědčí.

Jj, určitě máš také správné rozhodnutí, v servise nás potkají až na první garančce.
Mě asi nejvíce dostal ten holanďan nebo odkud s tou vyteklou klimou, teď to zabahnění motoru a to opěradlo a volant na více autech ....
Bych se nebál ani auta ze začátku výroby, měl jsem F2 i F3 po roce výroby, ale chce se to vyvarovat tech.náročné výbavě, zde neplatí ani to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytopené auto, zabahněný motor je teda průšvih, sedák beru třeba jako nevyzkoušenou záležitost, ale přehnaně proklamovaným fičůrám jsem hned jako starý praktik nevěřil.

Já jsem naposled (2009) bral novou výběhovou O1 Tour a ta byla až do včerejška (asi snad jen těsnění pod hlavou při 170tis.+ klekla originál baterka 10 let!!! stará) byla naprosto bez problémů. 

U Rapida jsem možná až pedantsky řešil Sanden a mám Denso plus palivové čerpadlo, ale asi neznalý uživatel by jezdil a jezdil a nic neřešil. Mám 13 tis. km a jsem max spokojený s výbavou i přes zažité letité klišé o lacinosti a jakési skládačce.

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím  o Scale už nějaký pátek a tahle "Akční" verze mě celkem nahlodává, jestli do toho konečně nejít. S trade-in a nějakou dodatečnou slevou už by se člověk konečně mohl dostat na dobré peníze. Stále ale čekám, že se jich před naběhnutím emisních pokut budou snažit udat co  nejvíce, takže jestli náhodou nebude nějaký jarní trumf, fresh nebo něco takového co bude vycházet třeba ze Style. Ale kdoví...

 

Scalu přizabili Kamiqem. Mě Scala vyhovuje, vždy jsem byl více na hatche, ale co vidím, tak u nás (před větším salonem ŠA) často ráno sundavají auta z přepravníků a poslední dobou vidím sundavat jen samé Kamiqy. A objednávky po celé EU musí vypadat obdobně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo boonno, tvoje argumenty uznávám, ale když móda nemá logiku, aspoň né pro mne, protože uvažuju spíše reálně, než emocionálně.

Ale jak říkával kdysi můj otec "Lid (dav) chce být klamán", takže emoce v současnosti  (a opět) vítězí nad realitou.

Lid tedy asi chce více ten Kamiq, než tu Scalu. Já myslím, že pro Škodovku to nebude problém, prostě omezí Scalu a více rozjedou ty SÚVéčka.

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...