Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

@jedlaa Koukám že máte objednáno, nicméně jsem toto také řešil a nakonec šel do bílého podsvětlení, jelikož infolinka tvrdila, že když bude červené podsvětlení, budou i červené barevné přechody v digibudících, což jsem nechtěl. No, a na tomto videu je viděť, že se škodovka mýlila...
 

Každopádně jsem měl půjčenou Scalu s červeným podsvětlením a to je výraznější/agresivnější, ostatně je to vidět i na videu výše.

Bílá (zde nastavena na 100%, nohy tuším 30% a přístroje 50%) je jemnější a ladí se zbytkem podsvětlených tlačítek:
 

MT5_4374.thumb.jpg.dca0045a6d31bddb3fa3138b57d274a1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co su tie prechody  v digobudikoch? Mne osobne ta biela dost vadi aj pri najslabsom podsvieteni budikov. Aj predtym som mal bielu, len rucky boli cervene a ambientne osvetlenie bolo tiez cervene. No dalo sa to stlmit uplne na sedu na budikoch a neodrazalo sa to v noci tak, nerusilo pri vyhlade. Inak ja mam na scale len cervenou ten pasik na palubovke, dvere a vsetko ine je biele. Myslel som si predtym, ze ak je cerveny pas, tak i osvetlenie odkladacich pristrojov je cervene. Osobne sa mi ale paci to, ze tie priestory su bielym, ta mi pride vhodnejsia v noci, ked tam nieco hladam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RDMBR Vyhřívané sklo mám a trochu jsem se toho bál, ale zbytečně - a to jsem na čišté sklo a dobrý výhled za tmy vysazený, Když to shrnu do bodů:
1) Pokud ve dne při jízde nevíte že máte vyhřívané sklo, nepoznáte to (odzkoušeno i na kolegovi).
2) Pokud cíleně očima zaostříte na sklo a kouknete proti obloze, poznáte to :)

3) V noci si všimnete, že u světlených zdrojů to dělá drobné odlesky, které ale nevnímám jako rušivé.

4) Víc si všimnete šmouh na skle, rozmatlaného hmyzu, špatně stírajících stěračů atd. - to vše v praxi ruší víc jak drátky ve skle.

5) Samožrejmě folie je lepší jak drátky. Ale nanamrzající a nemlžící se sklo beru v zimě jako benefit.

Můžu dát nějaké záznamy z kamery z noci kdyby byl zájem, tam je to "hvězdičkování" trochu vidět.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RDMBR Mam to a mne to vadi. Auta su rozmazanejsie, rozklada to luce svetla a nie je ten vyhlad tak ostry, ked idu oproti auta. Inak v pohode, uz som si ako tak zvykol, ale drotikove si uz do najblizsich aut nedam. Stratil som radost z jazdy, ked sa stmieva a idu auta oproti. Vtedy to vidiet najviac. A musi byt sklo ciste z vnutra, ak su cmuhy, tak je to s tymi drotmi este horsie. Podotknem, mam laserom odstranene dioptrie asi 10rokov dozadu, takze celkovo to asi vnimam citlivejsie a viac mi to vadi ako inym.

Vyhoda. Okno sa nezahmlieva, netreba skrabat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka je zaostřena přímo na drátky samotné. Při jízdě je takto silně nevidíš. Aby si je takhle viděl, musel by ses hodně na sklo zaměřit. Mám to v autě a za 60tis.km mohu jen chválit. Výhřev okna se spouští dle potřeby, aniž by uživatelkolikrát tušil, že je právě zapnutý. Za mě skvělý prvek výbavy za minimální doplatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...