Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

A jiného modelu taková zkušenost je?

spíše, že ty lamely jsou sakra slabé a to uchycení. Max.vypadne jedna, která se zpět zacvakne prohnutím.

Vidím to poprvé.

 

Porovnal jsem zadní mřížku s autem segmentu C.

Je vidět, že Scala má poloviční sílu lamel a celé to drží jen ten klavírovaný rámeček.

Kdežto u druhého vozu lamely dvakrát tak silné, celé je to složeno a překryto tím světlejším plastem, co to celé drží. To by někdo musel šroubovákem aby to prasklo. Mezi lamely bývá plast z boku, Scala nic nemá.

2E7446B1-5920-4041-980F-4ED790BC8A55.jpegD8C9FC7F-2658-4A89-A30A-D5B090AD34FE.jpeg

AF2090B0-DE27-4879-8E11-F426A3604C73.jpeg4F4ECA25-8F1C-4F83-8B9D-DA9FBF77CEB5.jpeg

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, někdo to nakopl nebo tam narval čupr držák na mobil z alibaby. Co to vy to udělalo v případě nehody bůh suď. Osobně máme ve všech autech smart-holdery za 200kč kus ze škoda eshopu a ktomu hàčky popř držák na mobil/tablet. Aspoň to má atest a jsou kvalitní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Přesně, někdo to nakopl nebo tam narval čupr držák na mobil z alibaby. Co to vy to udělalo v případě nehody bůh suď. Osobně máme ve všech autech smart-holdery za 200kč kus ze škoda eshopu a ktomu hàčky popř držák na mobil/tablet. Aspoň to má atest a jsou kvalitní[emoji106]


Můžu ten atest vidět?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Martab Tohle je celá sada, takto mě to dali k superbu, jednotlive položky se na eshopu skody dají  koupit samostatně.

 

https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/komfort-paket/p/000061122D

 

A tohle samotný adaptér:

 

https://eshop.skoda-auto.cz/cs_CZ/smart-holder---adapter/p/3V0061128

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@xtrack a problem bahradne vozu je i preto, ze v meste skoda servis nie je. Takze, ak by som i chcel zobrat zene auto. Musi po mna prist do servisu, 10km alebo 30km, podla toho kam dam auto. Zobrat ju spat a vyrazit do prace, 1h cestt. No a poobede sa ponahlat z prace vybrat auto a zase ist po nu, aby sme druhe dotiahli domov. To mi uz pride absolutne neefektivne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@csabac Tak to jak nemáš servis blízko je na nic, to se blbě řeší. Proto třeba pro mě Škoda/ VW jasná volba kvůli servisu. Chťěli jsme leona cupru, ale auto emocion mà servis 40km od bydliště což neakceptuju.

Ten držák jsem pochopil, spíš jsem měl na mysli že pevně drží tablet, nebo mobil.

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...