Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

V 4. 2. 2021 na 10:14, atlan napsal:

No dobre, a co za auto teraz kupis? 

Dostal jsem v nové práci služební O3 FL style 1.0 DSG. Má 60 tis. najeto a za mě spokojenost. Chybí mi někteří asistenti a nejvíc vyhřívaný volant, ale v celku kvitují lepší stabilitu, pohodlí a kufr. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

@stanmar @LukášCBR Pánové ta ostrá Scala vypadá dobře 👍

A jak to pojede? Úplně stejně jako každá jiná 1.5TSi s DSG. 

Někde tady na fóru je graf sériové 1.5TSi s DSG z brzdy, naměřili tam 131KW a 257Nm, viz příloha.

Ono se mě zdá že ta 1.5 jede nejak moc dobře😄

Screenshot_20210329-020808_Samsung Notes.jpg

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
před 9 hodinami, csabac napsal:

Tak kamiq slape 2 az 3x lepsie v predajoch.za mna identicke auto, pre ludi fo mesta a kratke trasy skor.

 

predaje v EU za rok 2020:

Scala 53tis

Kamiq 75tis

Radsej si over co tvrdis.

 

Pre zaujimavost: 

Fabia 98tis

Karoq 82tis

Octavia 181tis

Superb 60tis

Kodiaq 70tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzivaju tie iste diely, okrem kasne identicke auto, takze ta kvalita bude rovnaka si myslim. skor prevlada vyber ludi, mam akoze suv a vyssie auto s vyssim posedom. pri vozeni na par km to na spotrebe nepostrehne. na dlhsie trasy ta kasna podla mna pri 2kolke vyhody nema. ale to je teraz trend a moda a hatchback ide do uzadia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita, alebo v tomto prípade nekvalita je rovnaká. Vyrábajú sa na rovnakej linke, tými istými ľuďmi, a vo vnútri to bude mať skoro rovnaké diely ( podvozky, motory, prevodovky, nápravy ) môžu sa líšiť len finálnym naladením medzi Scalou a Kamiq-om. Čiže, ako píše kolega vyššie, tu pôjde len o preferenciu potenciálneho zákazníka, alebo čo sa vám viac páči. Cenovo som nikdy scalu s kamiq-om neporovnával. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, csabac napsal:

@Sranki porovnaval som sucastnost 2021 a sledoval hlavne mesiace v porovnani. ale i celkovo je to 2x viac

Skoda Kamiq European sales figures (carsalesbase.com)

 

scala 23520

kamiq 48198

 

tendencia je jasna a to sa bavime len o polke roka

 

Ja by som tento rok nebral ako bernu mincu. Situacia je hodne skreslena nedostatkom elektronickych komponentov. Skodovka uprednostnuje SUV kvoli vyssej marzi.

Editováno: , autor: Sranki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🤣🤣🤣

Já když kupoval na jaře roční Skálu tak ve stejné výbavě Kamiq (tdi, acc, dsg, led, čuba...) byl v ročních vozech  o 150tis. dražší☹️

A to bylo už faaakt hodně. Jen pro maličko vyšší posez a hezkou záď jsem odmítl tolik příplácet. Navíc menší kufr. 

Jinak bych do Kamiqa šel. Ale 600tis. to fakt nee. 

 

Za mě je nejkrásnější auto od ŠA Karoq👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...