Přejít na obsah

Škoda SCALA


Petrzi

Doporučené příspěvky

A když nemáte nápady, tak vemte zadní světlo ze Superbu, pleskněte ho dopředu. K němu připleskněte ze Superbu kapotu, aby si to mohlo hrát na dražší model. Masku obšlehněte z Kie a Hojandé.

 

Kabaň odešel počátkem loňského roku, takže svítá naděje, že to snad zase bude lepší. Jak se mně modely podle jeho vedením líbily a vrchol přišel se SIII, tak u posledních zůstává rozum stát. Nemastný neslaný Kokodák, hrozný zadek Karoku, FL Octavie, FL Fabie, teď toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, i to ořezání fotky je běžné pro tamní zdroje. Na druhou stranu docela ti linie zapadají k tomu maskovanému z prvního příspěvku. A po FL Fábie to vypadá že se podobné divočiny snaží protlačit i u nás... Nicméně pevně doufám že k finálnímu produktu se ten vzhled ještě zlepší :) 

 

EDIT:

Ale AI Googlu má docela jasno v tom o co se jedná a že to bude úspěch :D

image.thumb.png.43befdd1412ab97aebb1ac0007efb2e6.pngimage.thumb.png.5c897c40ac4808843886eb1fd884a854.png

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to šacoval na čínskou verzi. Ale chraň nás pánbůh, jestli to budou chtít vyrábět ve stejné podobě i pro Evropu. Je to designově strašný! A až to bude na plecháčích s poklicema, to bude teprve běs.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodní tvary nárazníku můžou mít v Asii jiné tvary ale maska a světla už žádnou změnu nepřinesou podle mě. Už jsem psal v tématu Fabie, že VISION se zepředu co se týká světel a “trojúhelníku” pod světly podobá Fabii FL, takže nejspíš se v tomto designu nějak (až moc) vzhlídli. Snad ještě uberou chromu z masky. Verze MC nebo RS kdy bude maska černá bude určitě fajn, ale toho chromu je až až. Ke světlům se ani nevyjadřuju, protože ty tam pasují jak trojúhelníková kostička narvaná do kruhové díry na takovém tom dětském hlavolamu. 

Editováno: , autor: MilanHos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupte si Svět motorů (SM). Je tam také jedna fotka části přídě. Vypadá to až na optiku světel úplně stejně vč. nárazníku. Ale musím říct, že ta jiná optika dělá hodně...

Na té "čínské" foto mi připadá, že je verze s halogeny, ve SM je asi spíš verze s LED.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukason: ..........třeba nemají společného nic, ale třeba taky jo. Podívej se o stránku zpět kde je obrázek studie a porovnej si sám. Několik dílů a tvarů je hodně podobných.

A třeba je to taky p.čovina a pak to ignorujte, proto jsem psal o spekulaci. Čao :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dodi 15 .... VISION X nema nic spolecneho s VISION RS,.... teda ano, jen ale to, ze to jsou koncepty.

Vision RS je predobraz ,,RAPIDU", nove Octavie a dalsiho smeru. Vision X je obraz maleho crossoveru, ktery bude mit premieru jeste tento rok ( brzy ). Vim to, protoze se ucastnim akci a mam plno informaci, ktere tu samozrejme logicky nebudu zverejnovat, protoze tu je plno praskacu ;) takze na nejake informace pro vas, aby jste byli v obraze, se mohu uz z vysoka vykaslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle interieru a jeho zakryti a uzpusobeni, se obavam, ze bude zase nova moda mit displej umisten volne na stojato v palubni desce. Jak ukazuje koncept VISION X ktery jsem prolezal.

Jako ma ted Hjundai a i Ford to ted rozsiruje + dalsi automobilky.

Snad tomu tak nebude, ale obavam se toho ze ano :)

 

IMG_20180328_101709.thumb.jpg.76d6e3a214b4e8020ec734b8d074196c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...