Přejít na obsah

Karoq - Textilná výplň dverí


marc9l

Doporučené příspěvky

Čaute, vedel by mi niekto poradiť?

Zháňam textilnú výplň predných dverí do svojho Karoqa (viem, že Kodiaq a Superb to majú). Presnejšie je to látková výplň odkladacieho priestoru v predných dverách. 

Ide mi o to aby som zabránil rezonovaniu predmetov vo dverách napr. pri zvýšení bassov.

 

Dík moc za každú radu,

Marcel

 

(Karoq Style 1.5dsg)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je opravdu praktické. Nejen kvůli rezonaci při vyšších basech, ale obecně proti "hluku" pohybujících se předmětů v odkládacím prostoru při jízdě a jako prevence proti podření těch plastů.

Pokud je ta textílie kvalitní a dobře tím samolepícím způsobem uchyceni drží, tak by se mi to do Karoqa asi taky líbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně nad tímhle jsem přemýšlel, že mi to v Karoqu bude chybět, když jsem to viděl jinde. Vypadá to super, vylepší to vzhled. Jen zřejmě údržba bude o něco náročnější než klasický plast. Pokud by se to dalo sehnat v dobré kvalitě, neváhal bych s objednávkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že větší problém než látka samotná bude nařezat z ní přesné tvary. Pomohla by v takovém případě nějaká šablona (nedokážu si teď představit to sám nějak vyměřovat).

 

Ale jak už tu zaznělo, třeba se to časem někde objeví ušité na míru :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...