Přejít na obsah

Karoq - Textilná výplň dverí


marc9l

Doporučené příspěvky

Také hotovo 😁  Lepeno úplně na sucho metodou postupného odlepování zadní fólie, kterou jsem rozstříhal na několik dílů. Ani fén nebyl potřeba. Panel jsem před nalepením odmastil Prepem. Šlo to nad očekávání dobře a výsledek určitě stojí za to 👍 Ještě jednou díky @miklisek 

90E4B9D5-5FAC-44DE-B208-7D7BC798BD0A.jpeg

D1017C3A-9B29-4E86-82FB-3467F93A0B55.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
před 2 hodinami, davi72 napsal:

Koukám ...že ta verze z Ruska...je jednodušší na lepení...máš těch kusů nějak mnoho.Dej pak info ,jak to šlo a pasovalo.

 Tady 4x kapsa + box mezi sedadly+boční strany kastlíku pod vypínačem světel+1x bok schránky před spolujezdcem , proto je toho tolik.

Pár videi instalací přímo výrobce - https://www.youtube.com/channel/UCpXDNcvzXde8XuuXJd8Ufnw

Karoqa tam zrovna nelepí.

Editováno: , autor: mapo27
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 1. 2022 na 20:52, mapo27 napsal:

Zdravím všechny, koberce z Turecka jsou doma. DPH placeno u prodejce a přes celnici to prošlo. 👍 Tak že cenová cca 1300 Kč

Ahoj mapo27, docela mě zaujala nabídka tohoto prodejce, mám sice jiný model (Rapid, který má také v nabídce), ale moc mě zajímá tvůj dojem z materiálu. Je ten koberec kvalitní a nebude časem dělat třeba při luxuvání nějaký žmolky a tak? Zkoušels už třeba aspoň bez lepení jak ty tvary pasují? Na webu Aliexpress mají jeho výrobky vesměs kladné hodnocení, tak snad to bude OK. Pokud se ti to jeví také dobře, tak to také objednám a na jaře bude si s čím hrát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2022 na 9:18, tom01 napsal:

Ahoj mapo27, docela mě zaujala nabídka tohoto prodejce, mám sice jiný model (Rapid, který má také v nabídce), ale moc mě zajímá tvůj dojem z materiálu. Je ten koberec kvalitní a nebude časem dělat třeba při luxuvání nějaký žmolky a tak? Zkoušels už třeba aspoň bez lepení jak ty tvary pasují? Na webu Aliexpress mají jeho výrobky vesměs kladné hodnocení, tak snad to bude OK. Pokud se ti to jeví také dobře, tak to také objednám a na jaře bude si s čím hrát :-)

Čauky ,po přiložení na tapec i s tím krycím papírem to sedí tvarově dobře. Materiál vypadá podobně jako je origo z výroby v kastlíku před spolujezdcem. Co bude dělat do budoucna nikdo neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...