Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Xrainman

Nefunkčná aktivácia Skoda Connect

Doporučené příspěvky

Prestal mi dávnejšie fungovať vzdialený prístup k autu.

Takže som odpároval v aute Škoda Connect služby a chcel som si ich znovu aktivovať. Aktivácia však nefungovala. Som web developer, takže som sa pozrel prečo konkrétne to nejde. Dôvod je ten, že na stránke chýbajú 2 javascripty a aktivácia kvôli tomu neprejde.

Napísal som mail na podporu, dnes prišla odpoveď, že ide o plánovanú údržbu, ktorá bude trvať do 7.9. :doh Neviem odkedy sú chýbajúce scripty plánovaná údržba, ale čo iné im zostávalo napísať. Skôr mi to príde tak, že pri nejakom release zabudli na tieto scripty a teraz sa čaká na testovanie a nasledujúci release. Škoda Connect je napísaná v Jave, preto im to tak dlho trvá.

Ak vám nebudú fungovať Škoda Connect služby tak dôvod je "plánovaná" údržba.

Problém sa týka mobilnej aplikácie aj webu.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Aplikace mi (zatím) funguje na obou autech...

Když tak Škoda Connect má své vlastní vlákno - v Elektrice, hoď to tam, a toto admin smázne... 

• Díky 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mne naťahovala aplikácia 2 mesiace staré údaje a nedali sa obnoviť. Preto som ju odinštaloval a chcel som ju znovu aktivovať. Inak včera som mal počas celého dňa error 500 po prihlásení.

Zaujímali by ma skúsenosti nových majiteľov, ktorí skúšali aktiváciu.

Prosím admina o presun do Elektriky. Možno je na zamyslenie, že niektoré témy by si zaslúžili spoločné vlákno pre všetky autá.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mně to přestalo v počítači i mobilu fungovat před dvěma dny, včera večer to naběhlo, ale data jsou v obojím 3 dny stará...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V ‎05‎.‎09‎.‎2018 na 14:42, stepanlu napsal:

Mně to přestalo v počítači i mobilu fungovat před dvěma dny, včera večer to naběhlo, ale data jsou v obojím 3 dny stará...

Dnes začalo bez zásahu fungovat spojení s vozem a data jsou aktuální. Takže info, které dostal Xrainman o údržbě do 7.9. byla zjevně správná.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Po niekolkych konzultaciach zo Skodou a roznych neuspesnych pokusoch o rozbehanie mi odporucili navstevu servisu. Az potom mi to zacalo fungovat. 

Pred navstevou servisu som v mobilnej appke a na webe videl stale stare udaje,. Vobec nefungovala synchronizacia.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak ti jen neřekli pravdu, 6.11.2018 byla provedená velká aktualizace serverů a bylo opětovně spuštěno to, co nefungovalo, tedy např. posílání upozornění/oznámení na e-mail a do aplikace, byť byly ve webové aplikace vidět, že proběhly

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

6.11. som bol v servise :)

Ale netrufam si tvrdit, ze moj problem sa vyriesil aktualizaciou na strane serverov. Skor to bolo zaseknute niekde u mna na aute.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

... protože to blblo Škodovce, nejsi sám, komu nešly registrace

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dnes ráno opět výpadek, v 10,30 už to opět jelo a snad pojede, za chvíli jedu , tak uvidím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se