Přejít na obsah

Výplň blatníku molitan- demontáž


MáťaLohniský

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám jeden malý problém. Při srážce se srnou to odnesl levý blatník ( naštěstí jen on) tak jsem se rozhodl sehnat nalakovaný a vyměnit si ho sám. Zarazil jsem se ale při demontáži molitanové výplně viz obrázek (díl 5). Na jedné straně je jakoby ze spoda přilepený a nejde jednoduše vyjmout. Druhá jde úplně hladce odehnout. Moc jsem za to ale netahal, jelikož se bojím, že bych si poškodil antikorozní barvu na tom nosníku. Škoda totiž píše, že je jen nasunutý.Neví někdo, co ho mohlo k nosníku jakoby přilepit? A nestrhnu si základovku s plničem, když to utrhnu větší silou?? Děkuji mockrát všem...

Edit: Ještě jsem zapomněl dodat, že se jedná o molitan, co je zespoda podélníku a je na úrovni misky tlumiče.

IMG_20180903_133637_696.JPG

Editováno: , autor: MáťaLohniský
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Tak jsem po výměně pravého předního blatníku v autorizovaném servisu. Při přejímce jsem si ničeho nevšiml - kontroloval jsem zda dobře lícuje, jestli trefili metalízu atd.

Teď po 14 dnech koukám pod kapotu (tam jsem se díval také ale nějak mi to asi ušlo) a ta pěnová výplň na pravé straně chybí. Tak nevím, zůstala se válet někde u nich? Nebo ji nepřilepili a vypadla (nepravděpodobné, je to shora sevřené kapotou).

 

Má to tam vůbec nějaký význam? Myslím zda to není z důvodů utěsnění proti nečistotám, nebo proudění vzduchu a pod.

 

Dole je ilustrační obrázek z netu, jak to má být. Já tam mám nyní holý plech.

výplň.jpg

Editováno: , autor: Vladimír55
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...