Přejít na obsah

KLUBOVÉ pojištění POV + HAV a financování vozu


michal2009

Doporučené příspěvky

Ahoj! 

 

Nabízím zdejším klubákům výhodné autopojištění (povinné ručení, havarijní pojištění a další připojištění). 

Zastupuji 12 pojišťoven a tak můžu zaručit, že nabídnu nezávisle nejlepší cenu na trhu. Zároveň automaticky zveřejňuji nabídku jiných pojišťoven pro srovnání.

 

NA ROZDÍL OD OSTATNÍCH, NABÍZÍM OPTIMALIZOVÁNÍ SMLOUVY TAK, ABY JSME SPOLEČNĚ DOSÁHLI NEJLEPŠÍ MOŽNÉ CENY PŘI ZACHOVÁNÍ POJISTNÝCH PODMÍNEK A VEŠKERÉHO NASTAVENÍ POJISTNÉ SMLOUVY. Moje služba tedy nesouvisí jen s přepsáním údajů z papíru do kalkulaček, jak je ve zvyku u internetových klikaček. Na tom základě nabídnu lepší cenu než konkurence.

 

V případě sjednání pojištění mohu vyřídit komplet zrušení staré pojistky, nafocení auta (HAV, čelní sklo, střet se zvěří...) a dále konzultace při pojistných událostech, nahlášení pojistné události na pojišťovnu. 

 

Rovněž mohu pomoci s výhodným financováním vozu ať už nového, nebo ojetého. Např. leasing, spotřebitelský úvěr apod.

 

A samozřejmě - neživím se jen autopojištěním. Mám nejvyšší zkoušky v oboru, P9. Takže jsem schopen řešit v podstatě cokoliv, nejen auta.

Pro více info prosím SZ :kol-132:

 

 

👉 www.michaldolezel.cz

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Další spokojení klubáci:

@Michal Tvrdík Škoda Scala, POV 150/150 mil. Kč, HAV Allrisk + GAP spoluúčast 5000Kč vč. pojištění skel.

@iMe1980 Škoda Octavia III RS FL, POV 200/200 mil. Kč, HAV Allrisk spoluúčast 1000Kč.

@Vytlacil Toyota RAV hybrid, POV 200/200 mil. Kč, HAV Allrisk + GAP spoluúčast 1000Kč.

@mhhory Škoda Superb III Lak, POV 200/200 mil. Kč, HAV Allrisk 

@dusan.k Seat Leon, POV + HAV 

 

Díky za důvěru kluci.

  • Díky 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj, dalšími pojištěnými klubáky jsou:

@LiveBomb - Superb 3 2.0 TSI 206 kW, povinné ručení 150/150 mil Kč, havarijní pojištění Allrisk na hodnotu vozu při fixní spoluúčasti 5000Kč, pojištění skel vozidla s limitem 17.000 Kč, úrazové pojištění všech osob ve vozidle, příplatková asistence s možností náhradního vozidla na 10 dnů, právní poradenství.

 

@Houska #2 - Karoq 1.5 TSI 110 kW, povinné ručení 150/150 mil Kč, havarijní pojištění Allrisk na hodnotu vozu při fixní spoluučasti 5000Kč + GAP, pojištění skel vozidla, úrazové pojištění všech osob ve voze, právní poradenství, asistence. = jen pro info, cena za vše je 8.184Kč ročně ?

 

Děkuji za důvěru, pánové ✌️

  • Líbí se mi 1
  • Díky 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@ranek1 - Škoda Kodiaq 2.0 TDI 110 kW r. 2017, naj. 18 000 km: povinné ručení 200/200 mil Kč, havarijní pojištění Allrisk na hodnotu 750 000,- Kč s FIXNÍ spoluúčastí 5000Kč, pojištění skel (vyhřívané) a základní asistence, právní poradenství = 7.357 Kč ročně! Provozovatel, vlastník a pojistník jsou jiné osoby.

 

Při limitu POV 200/200mil Kč + HAV allrisk spoluučast 10 000Kč a skla = 5.600,- Kč ročně!

 

Děkuji za důvěru ✌️

 

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dalším pojištěným je @Pavel Hrnčiřík a jeho Superb II.

 

Společnými silami jsme dali dohromady opět nejvýhodnější pojištění. V případě Pavla to bylo povinné ručení ?

 

 

Zatím je z klubu malý zájem, což mě mrzí. Každý, kdo se mnou řešil pojištění (i ti, kteří čekají na výročí, abychom mohli smlouvu vypovědět), můžou potvrdit, že jsem vždy předložil lepší cenu při srovnatelně nastavené pojistné smlouvě ? Tedy zatím úspěšnost 100%.

Nekoušu, kalkulace je zdarma a obvykle ji spočítám ještě ten den  ✌️:)

  • Díky 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dalším pojištěným je @Bikes a jeho Fabia III.

 

POV v nejvyšším limitu 200/200 mil Kč

HAV allrisk s fixní spoluúčastí 1000Kč na vandalismus, živel, havárii.. na odcizení spoluučast 5%.

Pojištění všech skel vozidla

asistence

úrazové pojištění

náhradní automobil limit 10.000 Kč

škody do 10.000 Kč bez spoluučasti z POV
Lukáš má 45 měsíců bezeškodný průběh, což není ani polovina možné maximální slevy na bonusech (max bonus od 120 měs. bezeškodného průběhu), přesto se podařila krásná cena 7.192Kč.

 

Děkuji ?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj ?

 

Dalším pojištěným klubákem je @Leoš1960 a jeho nová Škoda Kamiq.

 

- povinné ručení limit 70/70 mil. Kč,

- havarijní pojištění Allrisk (havárie, odcizení, vandalismus, živel) + GAP na cenu 600k Kč při fixní spoluučasti 5.000Kč (žádná procenta!)

- připojištění výhledových skel, právní asistence a asistence při nehodě/poruše vozidla

 

Pojistník nemá plné bonusy, i přesto se nám na Prahu podařilo sjednat krásnou cenu = vše za 8000Kč ročně.

 

Díky Leoši za důvěru. Pro ostatní, jsem připraven na další kalkulace! ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalším pojištěným klubákem je @Sudetak ?

 

Octavia 1.4 TSI CNG, r. 2017, 30k najeto, cena necelého půl milionu.

- povinné ručení 150/150 milionů Kč

- havarijní pojištění Allrisk spoluučast fixních 10.000Kč na celou hodnotu auta (zahrnuta havárie, odcizení, živel, vandalismus)

- právní asistence a asistence při nehodě/poruše vozidla

- BEZ závazku opravovat auto ve smluvních servisech (= přirážka na pojistném)

== cena 7.979Kč ročně.

PS: skla na hodnotu dle VIN +550 Kč. 

 

Děkuji za důvěru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@Jan Kubín je dalším pojištěným klubákem společně s jeho Fábií III 1.2 TSI.

Ideální auto na sbírání bonusů s POV v limitu 100/100 mil Kč, k tomu ještě Honza přidal havarijní pojištění Allrisk (havárie, odcizení, vandalismus, živel) na plnou cenu auta se spoluúčastí 5% min 5000Kč. Plus úrazové připojištění, pojištění pneu + kol, asistence a nezaviněné havárie.

 

Na HAV jsem věnoval slevu 90% a tak se celé pojistné podívalo na cca 2400Kč čtvrtletně. A to je na Prahu pěkné ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Banaho je dalším pojištěným klubákem spolu s jeho novou Octavií III FL Tour, 1.5 TSI 110 kW Combi.

 

- povinné ručení v nejvyšším limitu 150/150 mil. Kč

- právní asistence

- asistence při nehodě a poruše vozu

- HAV pojištění ALLRISK + GAP na plnou cenu vozu cca 500k Kč s fixní spoluúčastí 5000Kč

- pojištění skel bez limitu

______________
Cena 9.533Kč ročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dalším pojištěným klubákem je @Obe a jeho nová Škoda Scala 1.5 TSI 110 kW. 

POV v limitu 100/100 mil Kč

HAV allrisk se spoluúčastí 5% min. 5000Kč na cenu cca 0,5 mil Kč
bezlimitní pojištnění výhledových skel

úrazové pojištění zdarma

pojištění nezaviněné nehody zdarma

pojištění výmol zdarma

asistence
Cenovka pěkná, cca 3000Kč čtvrtletně na to, že je Ondra v rizikové skupině, alespoň dle věku! ?

 

Díky za důvěru a ať to jezdí??

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalším pojištěným klubákem je @DavesMan a jeho Superb III LaK 2.0 TSI 206 kW.

 

Staré pojištění:

- POV 150/150 mil Kč
- HAV allrisk se spoluúčastí 10 000Kč

- skla se spoluúčastí 1000Kč při výměně

- úraz

- asistence

________________

celkem 31.230Kč při roční platbě

Nové pojištění:

- POV 100/100 mil Kč
- HAV allrisk se spoluúčastí 5% min 5000Kč

- bezlimitní skla se spoluúčastí 500Kč při výměně

- úraz

- pojištění nezaviněné nehody

- pojištění "Výmol" = pojištění pneu, disků + podvozkových dílů se spoluúčastí 1000Kč

. asistence

________________
celkem cca 9600Kč v pololetní splátce, celkem cca 19 200Kč. Za stejnou roční cenu šla i čtvrtletní splátka.

 

POV limit se nechával po domluvě na 100/100 mil Kč, protože nepřináší krom limitu navíc žádnou výhodu a Allianz má 150/150 automaticky v balíčku bez možnosti zvýšení/snížení limitu krytí. Obě pojistky mají nastavenou stejnou pojistnou částku na HAV pojištění = 750 000Kč!

 

Díky za důvěru Davide, ať to jezdí ??

 

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dalším pojištěným klubákem je @REALista a jeho Škoda Karoq.

 

Původní pojistná smlouva:

 

POV 140/140 mil. Kč
skla
____________
= cena přes 5000Kč ročně

 

Nová pojistná smlouva:

 

POV 150/150 mil. Kč

skla

odcizení do 100 000 Kč, bez spoluúčasti

střet se zvěří + poškození zaparkovaného vozidla zvěří do 100 000 Kč, bez spoluúčasti

živel do 100 000 Kč, bez spoluúčasti
______________
= cena 4000Kč ročně

 

 

A kdo nevěří, ať tam běží ??

 

Děkuji za důvěru, Michale!

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Další smlouva hotová, tentokrát pro @mikyr, zároveň zdravím ?

Předmět pojištění tentokrát nová Škoda Scala 1.5 TSI 110 kW, cena přes 600k. Kč.

 

- povinné ručení v nejvyšším limitu 200/200 mil. Kč

- náhradní vozidlo, limit 10 000 Kč ročně

- škody na vlastním vozidle do 10 000 Kč bez spoluúčasti

- havarijní pojištění Allrisk + GAP na 5 let (havárie, odcizení, živel vandalismus) s fixní spoluúčastí 1000Kč (kromě odcizení, tam je 5% min 5000Kč)

- skla případně z havarijka, spoluučast 1000 Kč

_________________

cena cca 13.000Kč, dost udělá bohužel Praha. Ale i tak poměr cena/výkon je super ?

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V pátek vyjede s novým pojištěním do provozu klubák @tousak.

 

Řešili jsme spolu pojištění na jeho novou Fabii III.

 

- povinné ručení 75/75 mil Kč

- pojištění všech výhledových skel vozidla

- střet se zvěří + poškození zaparkovaného vozidla zvěří + živel s limitem plnění 100 000 Kč

- úrazové pojištění

- asistence

 

To vše za cenu 5.070Kč. Nutno podotknout, že je Pavel v rizikové skupině řidičů kvůli svému věku a neměl na sebe napsané nikdy žádné pojištění a nemá omezený roční nájezd. Vzhledem k těmto okolnostem bych řekl, že se jedná o zajímavou cenu. Díky za důvěru, Pavle ?

  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dalším pojištěným klubákem je @Alexandr Moucha.

 

VW Golf VII 1.4 TSI 110 kW

 

- POV 70/70 mil Kč

- havárie, odcizení, živel, vandalismus, střet se zvěří, poškození zaparkovaného vozidla zvířetem na PČ 400 000Kč s fixní spoluúčastí 5000Kč

- pojištění skel

- asistence, právní poradenství

_______________
cena celkem 9000Kč/rok.

 

Díky za spolupráci, Alexi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

S kolegou Tomášem, alias@brabisson jsme vymysleli další smlouvu a hned následovalo předělání smlouvy i jeho manželce.

POV 100/100 mil Kč

HAV spol. 5% min 5000Kč na pojistnou částku 1/4mil

bezlimitní skla

ZDARMA:

- úrazové pojištění

- pojištění nezaviněné nehody

- pojištění pneu a disků

 

Vše za 4000Kč/půlročně.

Pojistník nemá plné bonusy, jinak by to bylo ještě o něco lepší.

 

Díky Tome.

 

 

 

@Barenasparena

Tady to bude projekt sám o sobě, pokud ho dotáhneme. Stejné nebo i lepší krytí za poloviční platbu stávajícího pojistného. POV + HAV + skla. Stay tuned 😂

  • Líbí se mi 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, omlouvám se za odmlku. Konec roku byl hektický ve všech směrech, tak jsem nestihl pořádně nic rozepsat 😔

 

Zároveň ale platí, že jsem stále na příjmu a snažím se o rychlé kalkulace pro vás. Společnými silami jsme vyladili k dokonalosti pojistné smlouvy s těmito klubáky:

 

@Blazin95

@Stanley_

@quibusus

@Pompinko

@Nádražák

@Mit

@REALista

@fx99

 

Ještě jednou vám chci kluci poděkovat za důvěru. Ať to jezdí! 🚗

  • Díky 3
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, drobná aktualizace pro všechny, aby nevzniklo nedorozumnění! Touto cestou vám chci dát vědět, že výše pojistného (částka, kterou máte platit) na další kalendářní období (po výročí) nejsou v mé kompetenci. Jednoduše to znamená, že do cenotvorby pojištovny dále nevidím a není mi nijak oznamována. Takže pokud jsem dělal smlouvu a žijete v domění, že ji stále přepočítávám a cena je tak nejlepší, tak to není pravda. Nikomu jsem to neříkal, protože jsem si myslel, že to je jasné, ale zdaleka to tak není. Takže pokud pojišťovna nějak více zvedne cenu nebo je vám něco divné, opět napište a musíme se na to podívat a já pojištění musím znovu spočítat. Pokud jste s cenou k výročí spokojeni (je stejná, nižší, nebo vzrostla zanedbatelně), nechte to klidně tak. Bohužel není v mých časových možnostech pravidelně navolávat lidi z klubu, nebo pojišťovny a zjištovat ceny k výročí. Kdo se mi ozve, tomu samozřejmě pomůžu. Děkuji za přečtení 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, jen malá aktualitka pro všechny 😊

 

K pojištění Škoda ENYAQ iV umím dát bezlimitní asistenci v hodnote 1600,-Kč/rok zdarma. Asistence obsahuje bezlimitní (kilometrově neomezené) odtahy v rámci EU, časově neomezenou práci mechanika na místě u vozidla, neomezený počet zásahů za rok a v neposlední řadě také náhradní auto po dobu 7 dní ZDARMA, proplacení nucených odtahů 👍

 

Stejně jako u některých variant pojištění umím zařídit roční dálniční známku v hodnotě 1500Kč zdarma. Pokud na autě už DZ je, můžete si určit jakoukoliv další SPZ.

 

Akce platí pouze při sjednání POV + HAV.

Snímek obrazovky 2021-05-15 v 8.52.19.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

×
×
  • Vytvořit nový...