Přejít na obsah

Predne LED svetla - popraskane okraje


twix2v1

Doporučené příspěvky

Mám to na xenonech na Octavii III r.v.2015. Původně jsem myslel, že to je od kamene, protože mě už to zasahuje od okraje směrem do světla, ale je to prý nekvalitní plast, který křehne působením vody z odstřikovačů. Škodovka se k tomu samozřejmě nezná.... jako k jiným výrobním vadám.... Informaci mám od likvidátora pojišťovny, kteří o problému vědí a odmítají to likvidovat z havarijí pojistky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Zatím ne. Chystám se spolu s výměnou oleje v 15k. Čekám až to praskne i v tom pravém světle :-)

Nějak mě to nepřekvapuje. Světla u mé Octavie MY2015 praskají také a velmi podobně ..... jen vydrželi 100k oproti 10k co mám na Karoqu.

Zajímavé, ale je, že u každé je jiný dodavatel - u Octavie Automotive Lighting, u Karoqa je to Varloc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TWiDY napsal:

Zatím ne. Chystám se spolu s výměnou oleje v 15k. Čekám až to praskne i v tom pravém světle :-)

Nějak mě to nepřekvapuje. Světla u mé Octavie MY2015 praskají také a velmi podobně ..... jen vydrželi 100k oproti 10k co mám na Karoqu.

Zajímavé, ale je, že u každé je jiný dodavatel - u Octavie Automotive Lighting, u Karoqa je to Varloc

Asi mame patecni kusy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, mam rovnaky problem s Karoqom. Auto som kupil v 6/2018, prva reklamacia niekedy v 9/2018 - uznana a vymena obidvoch svetlometov. Druha reklamacia niekedy v zime - neuznana, vraj pouzivam agresivnu chemiu pri cisteni vozidla (co je samozrejme blbost), svetlomety mi vsak vymenili "na ich naklady". Praskaju mi symetricky obidva svetlomety, nie iba jeden. Teraz mi zacal znova po 5 mesiacoch praskat lavy svetlomet (na poslednej foto) - rovnaky postup. Najskor mala prasklina asi 5-7mm z vnutornej strany, postupne sa to zvacsuje az na niekolko centimetrov, robi to pavucinu a do svetlometu zacne zatekat voda (pochopitelne). Pojdem znova reklamovat, ked sa to zhorsi. Od druhej vymeny pouzivam originalnu vodu do ostrekovacov a auto som umyval 2krat na dvore cistou vodou a specialnou handrou. Pripajam nejake fotky.

IMG_1848.JPEG

IMG_1850.JPEG

IMG_2017.JPEG

IMG_2019.JPEG

IMG_2304.JPEG

IMG_2308.JPEG

IMG_2339.JPEG

IMG_2345.JPEG

IMG_3240.JPEG

IMG_3244.JPEG

IMG_5980.JPEG

Editováno: , autor: David Antolik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mám úplně stejný problém ( výroba 09/2018). Praská mi levý světlomet. V servisu stejný scénář jako u Cilda1, také mi řekli, že nejprve musí prověřit, zda to nevzniklo nárazem.
Snad se to po výměně vyřeší, nerad bych jezdil do servisu každých 5 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...