Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
twix2v1

predné LED SVETLA

Doporučené příspěvky

objavil som na mojom karoqu popraskane okraje - hrany prednych svetiel. Objavili sa tam take male prasklinky vraj to je z ostrekovacou. Mate nieco take aj na vasom aute? 

Editováno na twix2v1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Mám to na xenonech na Octavii III r.v.2015. Původně jsem myslel, že to je od kamene, protože mě už to zasahuje od okraje směrem do světla, ale je to prý nekvalitní plast, který křehne působením vody z odstřikovačů. Škodovka se k tomu samozřejmě nezná.... jako k jiným výrobním vadám.... Informaci mám od likvidátora pojišťovny, kteří o problému vědí a odmítají to likvidovat z havarijí pojistky....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem měl dnes podivně zapocené přední LED světla... Někdo nějaká podobná zkušenost? Foceno v garáži kvalita nic moc, ale je to na lince denního svícení a ještě lehce na jedné mlhovce...

IMG_20181217_154159.jpg

IMG_20181217_154139.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No tohle teda řešit budu, přece se ty světla nemohou takhle zcela standardně potit? Za chvíli to nebude zapocené, ale zelené a plesnivé...?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kizom krazom sa tu o tomto type zamlzeni pise v kazdej teme,tak si to precitaj a pochopis.Nicomu to nevadi,je to proste fyzikalny jav.Vyhnes sa sklamaniu pri navsteve servisu.

Editováno na Patrik1971

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U S3 je o tom na fóre rozpísaného dosť...mne osobne sa nerosí, ale servis ti to zreklamuje/vymení/opraví jedine v prípade, že to zarosenie prekáža riadnemu svieteniu a teda osvetľovaciemu kužeľu. Problém je v tom, že xenón ani LED nevytvára teplo ako halogén, takže sa voda neodparí pôsobením tepla. To čo máš ty, to však nezasahuj do svetelného kužeľa.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 14 hodinami, lirap napsal:

No tohle teda řešit budu, přece se ty světla nemohou takhle zcela standardně potit? Za chvíli to nebude zapocené, ale zelené a plesnivé...?

plesnivé určitě nebudou.

Pravda, nevypadá to hezky, ale na funkci světel to nemá vliv.

A stejně ti to jako reklamaci neuznají.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Na funkci světla asi ne, ale co blinkry? A o vizuálním efektu ani nemluvím... Prostě tohle si musí výrobce té lampy doladit a ne to házet na fyzikální jev... A mě se to stalo po příjezdu domů po cca 100 km a ne někde po rozjezdu, kde se to má do 5 min. odrosit... viz. příspěvek Pawouka. Karoserie taky nerezaví, byť na ni působí voda a sůl a podle fyzikálních jevů by měla...?

Editováno na lirap

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ved skusit mozes, ale zbytocne ta to bude stat cas. Osobne som svetlomet reklamoval 2x na S3 a nepochodil.... a moje zarosenie bolo nasobne horsie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

viděl jsem to na mercedesu třidy S a taky s tím majitel nic nemohl dělat

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pawouk- pěkný manuál od ŠA jak se zbavit zákazníků a odpovědnosti za závady.

Jestli je to tak hezky sepsané i u ostatních možných důvodu k reklamaci tak to zaslouží značku kvality ,, ČECHŠMEJD".kol113

• Pozitivní 2
    • Negativní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tento problém je všude u všech automobilek i prémiových! Takže je potřeba se uklidnit a zvyknout si ;)

• Líbí se mi 2

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

lirap-dnes jsem měl také lehce zamlžené světla i mlhovky(je jim zima😂)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se