Jump to content
Sign in to follow this  
Swordfish76

Filtr pevných částic OPF

Recommended Posts

Ahoj, mám auto vyrobené pravděpodobně na podzim minulého roku, kdy se lámal chleba s OPF filtry.

Nevím jak zjistit jestli moje 1.5 už ho má nebo ještě ne. Kód motoru je podle mě vždy stejný a to DADA...

V 12. 12. 2019 na 11:28, sheep-master napsal:

Ahoj, mám auto vyrobené pravděpodobně na podzim minulého roku, kdy se lámal chleba s OPF filtry.

Nevím jak zjistit jestli moje 1.5 už ho má nebo ještě ne. Kód motoru je podle mě vždy stejný a to DADA...

Ahoj, já bych zkusil přímo prodejce. neměl by být pro ně problém , aby to zjistili přímo u výrobce. Prý není problém komunikace s Mladou Bol., tam by to v "rodném listě mělo být!:-)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Bubu2427
      Ahoj,
      potřeboval bych poradit. Kámoš mi nabízí ke koupi za pěknou cenu 1.9TDi s motorem BLS, bohužel s vykuchaným DPF (najeto 220000km a cena 25000). Díky tomu se nedostanu na přijatelnou cenu nového DPF, protože se starý musí vrátit. Chtěl bych tedy koupit nějaký jetý, který nechám vyčistit a dostanu se na cenu toho nového. Jenže nevím, jestli musím dodržet přesně OEM toho vykuchaného, které mi nadiktoval nebo můžu vzít jakýkoliv, který je určen pro motor 1.9 BLS? Poslal mi číslo dílu: 1K0254700NX.
      Díky za případné rady
    • By Jan R.
      Před koncem roku provedli srovnání litrových tříválců

Podle výsledků z měření, konstrukce, pružného zrychllení, spotřeby

1. FORD 1.0 Ecoboost 92kW
      2. Honda 1.0 VTEC 93kW
      3. Suzuki 1.0 82kW
      4. VW 1.0 81kW - nový filtr s katalyzátorem stojí 34370,-
      5. Fiat 1.0 88kW
      6. Opel 1.0 77kW
      7. Kia/Hyundai 1.0 88kW
      Dvouhmotový setrvačník má jen Ford a Fiat

Je tomu věnován celý 60.stránkový časopis

• By marmar7777
      Zdravím, zkoušel jsem hledat tuto informaci na netu ale bezúspěšně. Mám motor bxv 1.2 12v 51kw, ale nikde nemůžu najít, jaké má mít čerpadlo a filt tlak. Jsou totiž na internetu 3 a 4 barové pro ten stejný motor. Máte někdo info (odkaz) kde bych vyčetl, jaké komponenty tam mají být? Když jsem koupil auto po předchozím majiteli, tak jsem si po měsíci všimnul, že čerpadlo je 3 barové, ale palivák je 4 barový...
    • By Zodiaque1
      Zdravíčko, chtěl bych se zeptat, zda je předepsaný interval výměny palivového filtru, nějak neumím dohledat kdy by se měl měnit
    • By darda
      Prodám použitý K&N filtr pro motor 1,4MPI Fabia I do origo filtrboxu. Včetně přípravku na čištění a impregnačního oleje. Obojeho je ještě minimálně 50%. Filtr je vyčištěn, stačí naolejovat, nasadit a jezdit. Fungoval dobře, filtrbox byl vždy čistý. Kontakt možný SMS.

• Create New...