Přejít na obsah

Nesvieti kontrolka baterie


marfan

Doporučené příspěvky

Zdravim, vsimol som si na sestrinom aute, ze jej pri starte nesvieti kontrolka baterie. Na mojom po nastartovani ihned zhasne.

Mala problem s alternatorom ze slabo dobijal. Dal som ho opravit. Viacej som to neskumal. Chyby v RJ ziadne. Po pripojeni diagnostiky sa zazne.

 

Viete poradit co by to mohlo sposobovat ze nesvieti ? A co by mohlo byt zle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip @Malta idem to skúsiť prepípať či je to prerušené.

 

Náhodou neviete kde to je pripojené ? Kde mám hľadať úplný koniec lebo som si všimol zo spodu, že je to ešte spojené jedným konektorom.

 

Edit: tak je to tak ako to mal malta pretrhnuty drot. Otazka ako to najjednoduchsie opravit resp. vymontovat.

20180908_085252.jpg

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u  některých  vozidel  když  nesvítí  žárovka nabíjení po  zapnutí  klíčku  přerušený  kabel ,   nebo  je  spálená žárovka   tak  alternátor  nenabíjí  nebo  málo   , protože  přes  žárovku   jde  buzení  a  pokud  je to  přerušení  tak  žádný  proud  altík  nedává  .  I  tohle  mohl  být  váš  problém už   v  začátku  a  možná  jste měl  altík  dobrý.   . Více  by vám  vysvětlil  elektrikář.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Malta Ja som rád, že to bola takáto "blbovina" nechcelo by sa mi ďalej pátrať po probléme.

 

@standa 2 Alternátor mal už za sebou 230tkm takže jeho čas dobrej služby mal asi za sebou, ten čo mi repasoval ten alternátor tak mu ukázal regulátor resp. uhlíky, že ešte tak 7-10tkm by to vydržalo ložiská boli trocha počuť keď som ho iba v ruke pretočil a troška vybrovali. Teraz ide úplne hladko.

 

PS: V mojej fabii mám stále neopravovaný alternátor a to má za sebou skoro 290tkm a polovica sú s toho dialničné KM. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...