Přejít na obsah

LED H7 žárovka


daxter747

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

přemýšlel jsem, že bych koupil do své okty tyhle led H7 žárovky jako potkávací světla. Akorát teď přemýšlím jestli budou svítí, protože jsem se dočetl, že je možná potřeba nějaký dekodér. Máte s tím někdo zkušenosti zda budou fungovat? Zkusil bych třeba tyto.

 

 

Díky

 

Editováno: , autor: daxter747
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je úplně jedno jak svítí nemají homologaci a tak do potkávacích ani dálkových nepatří.

 

Takový jako ty bych fakt chtěl potkávat na silnici. Buď nejsou skoro vidět a nevidí sami nebo naopak oslňují.

 

Vykašli se na nějaké LED do předních když to k tomu není uzpůsobené a homologované.

 

A jak jsi to zjišťoval tím, že to tam napíšou :specool::wallbash:. U LEDek do SPZ nebo denních taky píšou, že nehážou chybu a hažou.

 

ka_r_los vím, ale jsou pitomci co to stále nechápou, že jsou pro koncová. :kol-129:

Editováno: , autor: Ovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pisou, ze prikon maji 35 W, takze by teoreticky chybu hazet nemusely. Na druhou stranu pokud tam pisou, ze nemecka auta potrebuji ten dekoder, tak s tim asi maji zkusenost a chybu hazet budou.

 

Kazdopadne bych ti je nedoporucil. Hodne lidi uz to zkouselo a zda se, ze to snad vzdy sviti dost spatne. Ty cipy nejsou umistene presne v miste, kde je u klasicke zarovky vlakno a taky urcite nesviti do vsech stran stejnou intenzitou. Parabola pro to neni uzpusobena, takze to sviti na prd. Jak uz se pise v predchozim prispevku, bud to nebude dobre svitit nebo budes oslnovat. :kol-32:

 

Homologace je dalsi vec, kterou ty zarovky urcite nemaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kvalitni led sada v potkavackach, at uz v cocce ci parabole, ktera je nova a nevypalena !!! nikdy neoslnuje, je ale nutno pouzit vhodny model, coz je problem, vetsina se neda bezne koupit, jen pres predni vyrobce...do cocel odzkouseno nej modely X7 a F03 a klasika parabola C328..bezne se da zakoupit pouze model F03...zadne oslneni, svitivost s halogeny nesrovnatelna za kazdeho pocasi..bohuzel vetsina naleti a koupi obycejnou sadu za 4 usd z ali (na ai samozrejme stojej sady od 15 usd vyse, nebot se plati marze prodejci a postovne z Ciny do CR), v CR zas nakoupej tyhle ty shity za 4 us a tady to strilej za 1000 kc a vic...bohuzel bez realne zkusenosti clovek naleti a pak ziska spatne mineni, jak to nesviti, oslnuje apod....pres 4 roky testovani a 83 sad mohu doporucti co brat a nebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak canbus nehlasi...staci real odber kolem 30 wattu a aspon 2,5 amper, homologace je k nicemu, pokud neni homologovany cely svetlomet, coz neni a i tak ta homologce je cela pofiderni, jezdime s tim na desitky autech jiz nekolik let a nikdy zadny problem, jen to nechce cpat do vypalenych svetel a hlavne pouzit pouze kvalitni sadu

Editováno: , autor: ts1990
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 9. 2018 na 9:16, LucasCZE napsal:

Pisou, ze prikon maji 35 W, takze by teoreticky chybu hazet nemusely. Na druhou stranu pokud tam pisou, ze nemecka auta potrebuji ten dekoder, tak s tim asi maji zkusenost a chybu hazet budou.

 

Kazdopadne bych ti je nedoporucil. Hodne lidi uz to zkouselo a zda se, ze to snad vzdy sviti dost spatne. Ty cipy nejsou umistene presne v miste, kde je u klasicke zarovky vlakno a taky urcite nesviti do vsech stran stejnou intenzitou. Parabola pro to neni uzpusobena, takze to sviti na prd. Jak uz se pise v predchozim prispevku, bud to nebude dobre svitit nebo budes oslnovat. :kol-32:

 

Homologace je dalsi vec, kterou ty zarovky urcite nemaji.

sviti tam kam maji, ale za predpokladu uziti kvalitni led sady, tedy modelu C328, F03, X7 v pripade projektoru...do klasiky paraboly pouze model C328 (100% totozny lom s klasickou halogen zarovkou), odber 30 wattu a 2,5 amperu a vice a zadnou chybu nehlasi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdrarec chlapi, nemáte vyzkoušené nějaké žárovky H7, které nesvítí žlutě jako pouliční lampy v noci, ale přitom se s nima v noci nezabiju protože neuvidím? Procházím různá fora a všichni na to nadávají, že v noci a v dešti není vidět atd atd... fakt nejsou žádné pěkně bílé a přitom funkční?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Přesně jak píše cayc Nedávno jsem potkal Golfa IV a i když jsem viděl jak vypnul dálkové díky bílému světlu co svítilo přímo mě do očí jsem skoro musel zastavit.

 

Já osobně mám Osram NB Laser A vydrželi více jak dva roky ale spíš díky dennímu, ale ty chceš spíš ještě víc do bíla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 26. 10. 2019 na 9:05, cayc napsal:

Za seba odporucam

https://www.mototech.sk/Ziarovka-PHILIPS-X-tremeVision-H7-12V-55W-PX26d-2-Ks-d2890.htm

 

Vydrzia viac ako OSRAM, asi najlepsie H7 ktore mozes do auta dat.

Hlavne nedavaj LEDkove, nie su povolene a lamal by som zato ruky ked to ide oproti mne - novy trend, svieti to horsie ako HID.

 

ty jsem mel, ale zadna slava, ted mam Lucas LightBooster H7 12V 55W Blue+ a sou trochu lepsi, vic do bela,ale taky zadna hitparada, nevim co vzit priste, 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...