Přejít na obsah

Roomster zamok


No Načo

Doporučené příspěvky

Na začiatok ospravedlňujem sa že zakladám nove vlákno ale už som zúfali.

 

problém nefunguje centrálne zamykanie na predných ľavých dverách. najprv odišiel centrál potom začal blbnuť samotný zámok pri odomykaní kľúčom.

Vložku zámku planujem obiednať novú v škodovke aby pasovala na kľúč tým sa zaoberať nebudeme.

snažim sa spojazdniť centrál.

 

na stránkach som sa dozvedel že mikospínač lenže ja mám iný typ zámku kde je len jeden teda asi len jeden a ten neviem zatial nijak demontovať bez definitívneho zičenia.

pri otvorení dverí sa nerozsvieti svetlo. 

 

prikladám foto pacienta. zámok sa rozpadol pred týždňom celý týždeň sa s tým babrem prelistoval som mnoho stránok na tomto fóre no k odpovediam som sa nedopracoval. prosím o radu ako to spojazdniť pokial možno najlacnejšie.

 

ďakujem

20180909_205844.jpg

20180909_205930.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,měl jsem podobnej problém,zámek si fungoval jak chtěl,občas nezamknul,občas neodemknul.Vyřešil jsem to tak,že jsem ho vyndal,rozdělal všechny šroubky co tam jsou a stejně nešel úplně rozebrat,tak jsem tou škvírkou co tam vznikla vyčistil tu převodovku zámku čističem a stříknul to teflonovým mazivem.Jsou to dva roky a zámek chodí bez problémů.

Připoj konektor a zkus centrálem jestli chodí,může bejt chyba i v elektronice,případně koupit nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...