Přejít na obsah

LED žárovky do zadních světel


Swordfish76

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
V 25. 1. 2019 na 10:14, TWiDY napsal:

Do blinkrů:

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-12V-24V-Canbus-921-912-T15-No-Polarity-T16-Bulb-Light-Parking-Backup-Reverse-Led/32819188367.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57504c4dvsfhUg

 

Do couvaček:

https://www.aliexpress.com/item/Katur-2Pcs-T15-T16-W16W-LED-Reverse-Light-Bulbs-920-921-912-Canbus-Error-Free-LED/32958658677.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57504c4dvsfhUg

 

Snad to tam půjde. Provedením a zpracováním mi přišli tyto od Katur lepší než tady výše zmiňované MAXGTRS, které se mi ne pohled zdáli tokové humpolácké.

Jsou teprve na cestě, takže uvidím jestli to bude fungovat bez chyb. Ty směrové tady byli zmíněny a ty by měli být funkční.

 

Tak žárovky dorazily. Trvalo to 14 dní a pro zajímavost dorazily v balíčku Belgické pošty z Belgie :-)

Musím říct že kvalita vypadá OK až jsem překvapen provedením žárovek Katur. Tak uvidíme jak dlouho vydrží.

 

 

IMG_20190216_130057.jpg

IMG_20190216_124711.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak už mám taky přeLEDkováno a je to super, vypadá to moc pěkně. Zadní blinkry se mi dokonce líbí víc než kdyby tam byla jen ta LED linka, co mají některá auta. Takhle to pořád vypadá víc jako světlo. 

 

Objednával jsem žarovky ze zdejší první strany. Svítí určitě výrazněji oproti originálním žarovkám, ale rozhodně neoslňují. Naprostá spokojenost, snad dlouho vydrží ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mohu poprosit nekoho zkusenejsiho s vymenou zadnich zarovek o radu? Chtel jsem vymenit zadni zarovky za led, ale po odstraneni kobereckove krytky jsem vubec nenasel dil/krytku zarovek, ktery se ma podle navodu uvolnit na ctyrech mistech? Mam tam jen to co je na fotu. Diky moc za radu. Myslel jsem si ze to bude zalezitost na pet minut. Nekoukam na uplne spatne misto?

IMG_20190330_145431.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vyndaváš poprvý možná bude lepší když povolíš šroub, povytáhneš světlo a tam uvidíš tu pojistku. Já už to znám tak odpojíme kabel po hmatu a pak vyndám světlo, on totiž ten kablík není moc dlouhý a zvenku se pak špatně manipuluje se světlem a ještě odpojovat konektor. 

Ještě jsem zapoměl až vyndáš světlo pak musíš vycvaknout celou paticí kde jsou žárovky, jde to dobře drží to čtyři  plastový jazýčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ja mam tyto:

https://m.aliexpress.com/item/32958658677.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dBkgnPP

 

Zatim spokojenost. Zdaji se mi i pohledove dobre udelane. Tak snad neco v aute neodpali.

Svitivost je oproti klasicke zarovce uplne nekde jinde.

Do blinkru teprve budu objednavat.

Editováno: , autor: Pytlák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Pytlák  LED of KaTur jsou v pohodě. Na podhled kvalitní zpracování a bezproblémové doručení. Mám v couvačkách ty samé + v blinkrech mám tyto

 

2pcs 12V-24V Canbus 921 912 T15 No Polarity T16 Bulb Light Parking Backup Reverse Led Lamps Auto No Error Lighting Amber/Orange

 

Mám je už asi půl roku a bez problémů. Hledal jsem hlavně něco do couvaček, aby v té zadní kameře bylo v noci něco vidět .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎06‎.‎10‎.‎2019 na 15:27, Roman.dj1 napsal:

 

Trochu se zpožděním...

I pro REALista: žárovky mám na voze pět měsíců, doporučil jsem je několika známým, zatím žádná stížnost. Blinkry nejsou čistě žluté, ale spíše trochu do jantarové barvy, což se mi líbí více, než obyčejná žlutá. Někdo na fóru si stěžoval, že zpátečky svítí moc, mě to vyhovuje, určitě víc, než původní zažloutlé bludičky. Tak ať se vám líbí a vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...