Přejít na obsah

LED žárovky do zadních světel


Swordfish76

Doporučené příspěvky

Spíš jsem myslel ty levnější. Nemám zkušenost, že by u těch “nečínských” byla nějak výrazně delší životnost někdy i naopak. 

 

Vy, co už máte vyměněno, můžete mi teda doporučit ty z odkazů ze zdejší první stránky nebo jste našli nějaké další lepší LEDky?

 

Nebo můžete mi poradit, podle čeho mám na Ali hledat (patice atd.)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lepší to určitě je, ale kromě odkazu od @cilda1 výše se tu probíraly jen dva tipy na Ali. Blinkry tu nevidím.

 

A jak jsem psal - už několikrát se mi stalo, že i ty “osvědčené” LEDky klekly po několika týdnech, s čímž bych eventuálně počítal u těch “pochybných”. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamace. LED maji deklarovanou zivotnost nekolik desitek tisic hodin, zaruka 2roky  

Me odesla doma jedna Philips po 1.5roce, vytahl jsem ucet, sel do Bauhasu (Budejovicka), zarovka vymenena bez jakekoliv debaty (a to jsem byl pripraven argumentovat, ze pokud by svitila 24x7 tak by se doba sviceni udavane zivotnosti ani nepriblizila).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě mohlo... ? Než bych si musel hledat čas někam jezdit a hádat se s někým o záruce, radši objednám s Ali dvoje/troje stejné a když nějaká odejde, vyhodím, vyměním a jedu dál. Na to je můj čas moc drahý...

 

Ale to tu nemusíme řešit. Takźe znovu - kdo už má vyměněno, pochlubíte se s nějakými tipy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové jestli můžu jeden poznatek :) ledky od Osramu vydrží opravdu hodně, takže pokud někdo říká, že ne byl to vadný kus (což se dneska stane). Ovšem svítivost není tak výborná jako u "čínských" ledek. Já měl v autě Osram, ale nakonec jsem je vyměnil za Ali a v autě jsou téměř rok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pořádku. Jen jsem chtěl slyšet, jestli někdo objednával ty z první strany a může je doporučit nebo jestli někdo mezitím našel nějaké další v podobné cenové relaci.

Takže díky za odpovědi.

Editováno: , autor: budis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Bullets napsal:

Jaké jsi objednal?

Do blinkrů:

https://www.aliexpress.com/item/2pcs-12V-24V-Canbus-921-912-T15-No-Polarity-T16-Bulb-Light-Parking-Backup-Reverse-Led/32819188367.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57504c4dvsfhUg

 

Do couvaček:

https://www.aliexpress.com/item/Katur-2Pcs-T15-T16-W16W-LED-Reverse-Light-Bulbs-920-921-912-Canbus-Error-Free-LED/32958658677.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.57504c4dvsfhUg

 

Snad to tam půjde. Provedením a zpracováním mi přišli tyto od Katur lepší než tady výše zmiňované MAXGTRS, které se mi ne pohled zdáli tokové humpolácké.

Jsou teprve na cestě, takže uvidím jestli to bude fungovat bez chyb. Ty směrové tady byli zmíněny a ty by měli být funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BirK to nemají ,žárovky nabízí,ale cenu neznají,volal jsem jim  a  zatím je tady neprodávají a pak je to o tom  že u nás nejsou ledky  homologované pro provoz ,proto asi nejsou v konfigurátoru.Píšou že je to náhrada ,tak  možná nemusí hlásit chybu, případně zajedu k Ferdovi 25 na úpravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...