Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
TLukes

Airbag chyba 00588

Doporučené příspěvky

Ví někdo co ti znamená? Jak to opravit? Díkyb0e44de7894ab7fed3ef39563646c30c.jpg

Odesláno z mého RNE-L21 pomocí Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Prve co by som skontroloval je zvazok kablov ktory prechadza do soferovych dveri, velmi casta pricina su polamane kable v prechodke. Mal som to aj ja, oprava v skodovke napajkovanim asi 3 ks kablov s robotou cca. 70 eur tusim som platil.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravim, Mam O1 r.v. 2000 predfacelift. Taktez se mi rozsvitila kontrolka airbagu a zobrazila chyba 00588 32-00 Neznama chyba zpracovani. Po vymazani prestane cca na 3s svitit kontrolka, ale pak se hned zase zapne a objevi se ta sama chyba. Cim mam zacit. Tipuju konektorem pod pristrojovou deskou, nebo necim jinym ? Diky za pripadne tipy.

err588.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neviem, nakolko si zdatny v anglictine, ale toto by mohlo pomoct. Kazdopadne sa nedoporucuje mazat tu chybu, moze pri tom strelit airbag. Starsie jednotky s tym mali problem. Skus sa popytat v OI1 sekci ked tak, mozno niekto bude vediet.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00588

Possible Symptoms

• Airbag Warning Light active

Possible Causes

• Wiring from/to Airbag Igniter Driver Side (N95) faulty
    • Coil Spring with Slip Ring (F138) faulty
    • Airbag Igniter Driver Side (N95) faulty

Possible Solutions

• Check Wiring from/to Airbag Igniter Driver Side (N95)
    • Check Coil Spring with Slip Ring (F138)
    • Check Airbag Igniter Driver Side (N95)

Special Notes

• When "Short to positive" or "Short to ground" is found, DO NOT CLEAR THE DTC. This can cause the airbag to deploy. See repair manual for more information.
    • Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Vloženo (upraveno)

MartttinS anglictionou se bez problemu vyporadam. Moje RJ neni nastesti na blacklistu (studoval jsem ve VISu ktere to jsou), tak ze bych mazanim chyby nemel zpusobit zadne problemy. Navic nemam ani zkrat proti kostre nebo plusu = DO NOT CLEAR THE DTC by pro me nemelo platit. Navic uz jsem jednotku za chodu asi 10x mazal. Tak ze uz by mi asi davno bouchl. Vzdy to dopadlo stejne. chvilu zhasla a po chvili opet naskocila. Diky ale moc za tvuj cas.

Jinak presne tenhle odkaz uz jsem taky cetl. A na O1 sekci uz jsem se ptal, ale prispevek jsem deaktivoval, nebot zustal zcela bez povsimnuti, tak to zkousim tady ;-)

Ja nemam airbagy v sedadlech ani bocni. Ten u spolujezdce je aktivovany "0". Ale podle chyby jde stejne o problem airbagu ridice. Tak ze bud nejakej ten spojovaci konektor pod palubkou, nebo neco pod volantem nebo kabelaz a nebo zkratka jen nejakej studenak pres mrazy. Pojistku to udajne zadnou nema. Ale rad se necham vyvezt z omylu. Diky za pripadne navrhy, co jeste zkusit.

Editováno na jiroch

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se