Přejít na obsah

Zákaznický (rodinný) balíček v MB - předání nového vozu


BoBo88

Doporučené příspěvky

Ahoj, máte někdo prosím zkušenost se zákaznickým (rodinným) balíčkem v MB při předání nového vozu zakoupeného u dealera? Je několik typů viz. http://www.skoda-auto.cz/novinky/novinky-detail/2018-08-03-zakaznicke-balicky nebo http://www.skoda-auto.cz/nabidka/zakaznicke-balicky

 

 

Editováno: , autor: BoBo88
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím nevím já mám auto přímo od prodejce škodovky z MB zákaznické centrum a nedostal jsem ani kafe když jsem čekal než si me vyzvedne baba co mi předávala auto. A když se tata zeptal zda něco dostaneme k autu které jsme u nich objednali za 700 000 tak říkali že nic nedavaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem si to objednal, jelikož mě vždy zajímala výroba a muzeum, jídlo a zkušební jízda v něčem dalším dle výběru je zpestření jak si tento den s předáním auta zpříjemnit. Jde mi spíše o formulaci "slavnostní předání", nevím co čekat. Zda to bude jen tady máte klíče a zmizte nebo to je něco zajímavějšího :) Dealer víc informací nemá, skoro ani nevěděl o tomto balíčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tento balicek dostal, kdyz mela Octavka 4roky.

 

Kazdopadne doporucuji. Muzeum urcite stoji za to.  Jinak prohlidku v MB jsem absolvoval take, prosli jsme lisovnu (civka plechu na jedne strane, blatnik na druhe) a finalni montaz Octavii... Celou dobu se nam venovala usmevava babovka a odpovedela na vsechny "verejne" otazky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Konečně jsem našel správné téma, chtěl sem se podívat v rámci rodinného balíčku předání zovu do fabriky, ale (jak již píší jinde) prodejce pravil že si to musím zaplatit (3500 plus 500 za fabriku) a hlavně koukám že v objednávkovém formuláři na prohlídku fabriky stojí že musím mít vlastní auto.

Krom prohlídky fabriky mi šlo o ušetření času převozu vozu a leštění prodejcem který to odhadoval na 14 dní až 3 týdny.

Absolovoval někdo prosím předání vozu ve fabrice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...