Přejít na obsah

Závada: osvětlení vozidla


Metox

Doporučené příspěvky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo již neřešil hlášku z palubního počítače a info obrazovky "Závada: osvětlení vozidla". Žádné bližší info, jako co a kde to nepíše (podle obrázku možná levé přední světlo). Objevuje se to po každém zapnutí zapalování. Obešel jsem celé auto a vše svítí, jak venku, tak uvnitř. Mám o3 kombi + xenony. Motorky natáčení fungují, přepínání dálkových také. Napadá někoho něco? Asi diagnostika, co?

IMAG4685.jpg

Našel jsem k tomu toto: https://forum.octaviaclub.cz/index.php?/topic/27511-porucha-světel/ , to by odpovídalo. Jaká parametrizace?

Editováno: , autor: Metox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, svítí. Na zahraničním fóru jsem se dočetl, že to někomu řešili přehráním sw. Jiný zas psal, že prý závada na stavítkách náklonu pro xenony, co jsou na zadní nápravě. Že je resetovali a znovu kalibrovali. Nechápu.. Každopádně bez servisu to stejně nedám. Dám pak vědět.

Editováno: , autor: Metox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, tak závada zřejmě odstraněna. Na diagnostice nic nenašli, chyba nikde. Navíc po připojení přístroje kontrolka zhasla, hlášení znizelo, po odpojení se zas rozsvítila. Prostě blázinec. Odpojil baterku, nechali stát, připojili, zas svítidla. Nakonec přehráli software ŘJ a zhasla, nesvítí. Tak snad konečně.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim, mám úplně stejný problém, svítí kontrolka poruchy světdel a oranžový trojuhelník a píše to: závada osvětlení vozidla, přitom všechno funguje, při připojení diagnostiky se hláška smaže a diagnostika žádnou závadu nehlásí, po odpojení se hláška opět zobrazí.

Kolik si řekli v servisu za přehrání software? Budu tam muset taky zajet, protože to je otravné. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 15. 2. 2019 na 8:01, dejdys napsal:

Zdravim, mám úplně stejný problém, svítí kontrolka poruchy světdel a oranžový trojuhelník a píše to: závada osvětlení vozidla, přitom všechno funguje, při připojení diagnostiky se hláška smaže a diagnostika žádnou závadu nehlásí, po odpojení se hláška opět zobrazí.

Kolik si řekli v servisu za přehrání software? Budu tam muset taky zajet, protože to je otravné. Dík

Bylo to za pár stovek. Myslím do 300,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...