Přejít na obsah

boční lišty


jindrous

Doporučené příspěvky

zde a zde a/nebo zde či zde  a také zde

 

chce to hledat jindrousi .... pokud nevíš jak tak TAKTO je to jednoduché a tato odpověď mi zabrala necelé dvě minuty....

 

nicméně bych si to na auto nikdy nedal, na O III se to prostě nehodí... mimo to se podívej na profil dveří, nejvíc vystouplé a tedy zranitelné jsou v horní třetině (bráno plech pod sklem) a tam ti lišty nepomůžou

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

> Hravec

Tak tak, teď jsem zjistil pod zrcátkem ránu až na plnič, cca 2x1 cm. Na hraně zrcátka naštěstí jen otisk světlezeleného laku, to půjde dolu. Na ty dveře vyzkouším "tužku".

Doopravdy by žádné boční pásy ve spodní části dveří  proti těnto bl..m nepomohly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí si otevřít dveře a podívat se na jejich profil, už to není co to bývalo, proto tam výrobce ty gumy nedává, protože auto je nejširší (nafouklé cca v polovině jeho celé výšky a směrem nahoru ke střeše se hodně zužuje a i směrem dolů k prahům opět dost podstatně zužuje.... důvod je jak aerodynamika tak i bezpečnost a v neposlední řadě design ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 1 rok později...

Chci se zeptat jestli máte někdo originál  Dekorativní lišty dveří na O3?? Chtěl bych si je pořídit abych alespoň trochu ochránil dveře. Můžete sem dát prosím reálné fotky? Ještě jsem to na vlastní oči nikde neviděl. Dám sem odkaz.

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/akce-mesice/dekorativni-dverni-listy-octavia-iii-5e0071328ax/22/2/24/43/1001

 

 

ORIG_5E0071328A.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...