Jump to content
Sign in to follow this  
jindrous

boční lišty

Recommended Posts

Zdravím, neví někdo kde by se daly zakoupit ochranné lišty proti oprýskání dvěří na parkovištích a podobně...stříbrné nebo chromované? Ty by se mi více hodily než klasika černé...Díky za tipy.

zde a zde a/nebo zde či zde  a také zde

chce to hledat jindrousi .... pokud nevíš jak tak TAKTO je to jednoduché a tato odpověď mi zabrala necelé dvě minuty....

nicméně bych si to na auto nikdy nedal, na O III se to prostě nehodí... mimo to se podívej na profil dveří, nejvíc vystouplé a tedy zranitelné jsou v horní třetině (bráno plech pod sklem) a tam ti lišty nepomůžou

Edited by Hravec

Ještě by se daly zkusit ty ze Scouta. A je to originál. Teď asi ještě nebudu, ale časem určitě jako náhradní díl.

> Hravec

Tak tak, teď jsem zjistil pod zrcátkem ránu až na plnič, cca 2x1 cm. Na hraně zrcátka naštěstí jen otisk světlezeleného laku, to půjde dolu. Na ty dveře vyzkouším "tužku".

Doopravdy by žádné boční pásy ve spodní části dveří  proti těnto bl..m nepomohly.

stačí si otevřít dveře a podívat se na jejich profil, už to není co to bývalo, proto tam výrobce ty gumy nedává, protože auto je nejširší (nafouklé cca v polovině jeho celé výšky a směrem nahoru ke střeše se hodně zužuje a i směrem dolů k prahům opět dost podstatně zužuje.... důvod je jak aerodynamika tak i bezpečnost a v neposlední řadě design ...

Čau,

nemáte někdo, nejlépe z vlastní zkušenosti, typ na plastové boční lišty v černém laku? popř. pěkné polepy?

díky moc za inspiraci

Edited by jardadzegr
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Chci se zeptat jestli máte někdo originál  Dekorativní lišty dveří na O3?? Chtěl bych si je pořídit abych alespoň trochu ochránil dveře. Můžete sem dát prosím reálné fotky? Ještě jsem to na vlastní oči nikde neviděl. Dám sem odkaz.

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/akce-mesice/dekorativni-dverni-listy-octavia-iii-5e0071328ax/22/2/24/43/1001

ORIG_5E0071328A.jpg