Přejít na obsah
 • Vytvořit účet
orydl

Zámek zadních sedadel

  Doporučené příspěvky

  Dnes jsem poprvé od koupě sklopil zadní sedačky v kombíku a teď zámek správně nezapadne, to znamená, že je stále jakoby zamčený a sedačku (respektive opěradlo) nelze zajistit. Má s tím někdo nějakou zkušenost? Nejde ten zámek odjistit ani silou a to dokonce ani tou větší silou. Má někdo nějaký nápad, jak to co nejjednodušeji svépomocí opravit? Je to skrývá závada na reklamaci? 

  Předem děkuji za jakýkoliv nápad nebo radu. Pokud mi někdo nabídne i své služby, určitě se nějak v Praze a okolí domluvíme.

  Na první fotce je nefunkční zapadá (práva strana) a na druhé fotce ta funkční. 

   

   

  20181001_235557.jpg

  20181001_235619.jpg

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  A zkoušel si ještě znovu zatáhnout za ten vrch, jako kdyby si chtěl sedadlo sklopit ? Nebo jako obráceně - zatlačít ten červený jezdec co vyjíždí, jestli ti nezůstal seklý a pak znovu zatáhnout a odjistit sedadalo ?

  Pokud to nepomůže, bude to na výměnu, ale ještě jsem neslyšel, že by se tohle někde měnilo a bůhví, jestli se dá nějak sehnat ten mechanismus nový a za kolik.

   

  U koho by si to chtěl reklamovat ? U Škodovky jako skrytou závadu u X let starého auta ? Je to normální mechanická porucha. Možná by si to uhrál na to, kdyby si auto kupoval nové a dneska poprvé sklopil sedadlo, ale pokud ojeté, nikdy nevíš, kolikrát předchozí majitel sedadlo sklopil.

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Problém vyřešen. Našel jsem v zámku zapadlo pětikorunu. Držela tam a nechápu, jak se tam mohla samovolně tak zapříčit, ale je venku a vše zase funguje, jak má :) To jsem ale trotl. 

  20181002_210540.jpg

  Sdílet tento příspěvek


  Odkaz na příspěvek
  Sdílet na ostatní stránky

  Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

  Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

  Vytvořit účet

  Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

  Vytvořit nový účet

  Přihlásit se

  Máte již účet? Zde se přihlašte.

  Přihlásit se

  ×