Přejít na obsah

Bixenony - popraskané plexi


krata24

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

na obou světlech mám v rozích menší praskliny a jedno světlo se mi docela solidně v dešti rosí, jsou však prozatím obě plně funkční. Co jsem hledal možnosti řešení došel jsem ke třem variantám. Můžete prosím některou z nich doporučit a nebo navrhnout jinou? Pokud jste stejný problém řešili, tak kde a jak jste spokojení? Díky :).

 

1) Výměna světlometů v autorizovaném servisu - jeden světlomet cca 15 000 Kč + práce.

2) Sehnání holého světlometu někde na bazaru - jeden holý světlomet cca 4 000 - 5000 Kč. Následně vlastní výměna nebo u nějakého mechnika - vše bez záruky.

3) Renovace světla ve specializovaném servisu - jedno světlo i s prací 6 000 Kč, záruka 24 měsíců. Konkrétně dojde k rozebrání světlometu, vyčistění a nalepení nového plexi. Příklad takového servisu - https://www.dobresvitime.cz/

 

 

IMG_7519.JPG

IMG_7518.JPG

IMG_7517.JPG

IMG_7516.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎03‎.‎10‎.‎2018 na 16:43, krata24 napsal:

 

Mel jsem nebo jeste mam na mem Mercedesu E320CDI dosti poskrabane predni plexi na svetlech tak jsem objednal nove z Ebay a obe dve vysli na 39 dolaru (plexi)

Zatim jsem je nemenil (jsou tam prilepeny na nejakem hermetiku) tak jaka bude kvalita nevim. Ale rozdil v cene oproti tomu co pises je velky.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...