Přejít na obsah

Hučení


kancim

Doporučené příspěvky

Ahoj,mam octavii 2 FL rv.09 1.4 TSI 90 kw najeto 165 00 km. Asi před měsícem se mi začalo ozývat hučení z motorového prostoru. Hučení se projevuje na 4,5,6 stupeň a to pouze při akceleraci plynu. Jakmile sundám nohu z plynu hučení přestane. Neví někdo co by stím mohlo bejt? Popřípadě na kolik vyjde oprava. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mam stejny problem (1.4 tsi , najeto 140tkm), na vsech rychlostech, pri lehke jizde na plynu. Na neutralu ci pri seslapnuti spojky to nedela. Jedna se o takove cyklicke huceni, ktere s vyssi rychlosti je rychlejsi a intenzivnejsi. Dela mi to jiz cca 20000km.  Ma uz nekdo tento problem analyzovan a vyresen?

 

Editováno: , autor: tooom21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, něco podobného mi dělalo kuželíkové ložisko v převodovce, takové hluboké hučení na všechny kvalty při akceleraci a zvyšovalo se s rychlostí. Výměna toho ložiska, nějaké podložky a těsnění a nový převodový olej v autorizáku vyšel na cca 5 500 Kč.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 7. 2. 2019 na 20:37, Honzikk napsal:

Jojo, něco podobného mi dělalo kuželíkové ložisko v převodovce, takové hluboké hučení na všechny kvalty při akceleraci a zvyšovalo se s rychlostí. Výměna toho ložiska, nějaké podložky a těsnění a nový převodový olej v autorizáku vyšel na cca 5 500 Kč.. 

Jednalo se o takový zvuk ?

https://youtu.be/B-1pyxK4_tk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to ani nedela tak pri akceleraci, ale pri lehke noze na plynu pri kteremkoliv rychlostnim stupni. Pri 50-60km/h je to nejvice slysitelne, zvuk podobny jako "rozjezd parni lokomotivky" - takove jakoby pridrene lozisko... Pri vyssich rychlostech je i frekvence toho zvuku rychlejsi a hlasitejsi. Na neutral ci jizde bez plynu bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...