Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Voice

Dodatečné dálkové ovládání k centrálnímu zamykání Škoda Romster

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, prosím vás můžete mi poradit? Mám originál centrální zamykání,(Roomster r.v2009) ale pouze na klíč. Teď si chci připojit dálkové ovládání , ale nevím na které dráty to napojit a a hlavně kde. Nevím jakým potenciálem se to ovládá a jestli tam nemusí být ještě nějaký předřadný odpor.

Pokud to někdo dodělával bude vědět a možná mi poradí. Jinak jsem tu projížděl forum a d.o. k F2 nebo R jsem nenašel.... nebo jsem se špatně díval. Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

A v sekcii "Dodatečné montáže" si sa díval ? Je tam niekoľko tém ohľadom dodatočnej montáže DO.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tož , nikdo neporadí? To nikdo ještě nedodělával dálkový centrál? Klucí já to chcu otvírat na dálku jak u favoritu. Né klíčkem jak u roomstru :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak zatím dálkáč leží doma.......poradte už někdo prosím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Není origo , je to nějaký Keetec. Origo je pouze centrální na klíč viz.první můj příspěvek.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Panove, prodim o radu, stejne jako tady kolega mam central bez do. Jakou mam dokoupit komfortku abych to do rozhodil. Pocitam z origo klicema. Dik za odpoved.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Boži fabka 2007 a romster predfece by mohla byt to same,diky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Není origo , je to nějaký Keetec. Origo je pouze centrální na klíč viz.první můj příspěvek.

Centrální zamykání má vstup na konektoru T23a/6 centrální jednotce konfortního systému (J396) (strana řidiče), Ukostření přímo - zamknout; ukostření přes odpor 180 ohmů - odemknout. Záleží jestli "nějaký Keetec" disponuje patřičným výstupem. Vhodnejší je napsat přesný typ, nebo vložit návod - pak se dát relevantně poradit.

central.pdf

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Centrální zamykání má vstup na konektoru T23a/6 centrální jednotce konfortního systému (J396) (strana řidiče), Ukostření přímo - zamknout; ukostření přes odpor 180 ohmů - odemknout. Záleží jestli "nějaký Keetec" disponuje patřičným výstupem. Vhodnejší je napsat přesný typ, nebo vložit návod - pak se dát relevantně poradit.

Ahoj. Diskuze skončila zrovna v tom nejzajímavějším. Taky řeším problém problém jak zapojit dálkové ovládání Keetec cz 100 do Fábie I s centrálním zamykáním. Návod od Keetec je tady http://alarmtuning.cz/stahnout-soubor.htm?id=1309. Ale nějak v tom tápu. Formulace jako například sekvenční výstup a impulzní vodič mně naprosto nic neříkají. Díky za rady.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám Škodu Romster 2008. Z výroby má centrální zamykání. Jaký postup zvolit, pokud budu chtít přidat dálkové ovládání? Mám koupit nějaký set nebo stačí koupit v zámečnictví orig. dálkový ovladač a nechat ho nastavit v řídící jednotce?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se