Přejít na obsah

Dálkové ovládání


Šváb

Doporučené příspěvky

Crake: Komfortky sú 3 (centrál klasický a potom 2 typy pre diaľkový s rôznou frekveciou), podobne BSG sú 4 typy (hatch/kombi a ľavostranné/pravostranné riadenie). Pokiaľ viem, tak automatické zatvorenie okien ani strešného okna cez DO u FII/R nefunguje, toto funguje len u OII/SII.

Pořád na to niko nepřišel? To je blbý, je to jedna z mála věcí, které mi opravdu chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Robim si o fabky Comming/leaving home a potreboval by som pomoc od tych skusenejšich čo trochu poznaju elektriku v FII, potrebujem najsť nejaky použiteľny signal odomknutia/zamknutia, rozmyšlal som nad stropnou lampičkou,lenže tam stale ostava nejakych 6V, ja potrebujem niečo jednoznačne kde bude po odomknuti nejaky impulz 12 alebo 5V. Da sa v tej zmesi kablov niečo take najsť ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Robim si o fabky Comming/leaving home a potreboval by som pomoc od tych skusenejšich čo trochu poznaju elektriku v FII, potrebujem najsť nejaky použiteľny signal odomknutia/zamknutia, rozmyšlal som nad stropnou lampičkou,lenže tam stale ostava nejakych 6V, ja potrebujem niečo jednoznačne kde bude po odomknuti nejaky impulz 12 alebo 5V. Da sa v tej zmesi kablov niečo take najsť ?

coming home a living home mozte spojazdnit velmi jednoducho a to tak - rozoberete soferove dvere, vnich je RJ centralu , myslim ze je to biely kabel s modrym pruzkom, po tomto kabli sa aj zamyka aj odomyka. pre zamknutie bezi kostrou 12V a odomknutie myslim len na 6V, staci si zohnat spinacie rele ktore zopina uz od 5V, potom z toho rele + kabel ktory je zopnuty len na tu sekundu od zam/odomk pouzijete na kondik ktory drzi ten + prud na cca 10sec. a z kondika potom dalsie rele ktore pouzijete ako silovy prud pre rozsvietenie svetiel a napojite napr na vypinac svetiel. kondik date taky aky velky potrebujete aby to dlhsie svietlilo. alebo pouzijete rovno toto : http://www.tssgroup.sk/katalog/m-03 - cena 2 euro ?:) akurat ze to pripojite aj na odomykaci impulz. nic hrozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Ahoj kluci, prosím vás můžete mi poradit? Mám originál centrální zamykání,(Roomster r.v2009) ale pouze na klíč. Teď si chci připojit dálkové ovládání , ale nevím na které dráty to napojit a a hlavně kde. Nevím jakým potenciálem se to ovládá a jestli tam nemusí být ještě nějaký předřadný odpor.

Pokud to někdo dodělával bude vědět a možná mi poradí. Jinak jsem tu projížděl forum a d.o. k F2 nebo R jsem nenašel.... nebo jsem se špatně díval. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...