Přejít na obsah

VAG Otrokovice/Zlín/Kvasice


Jirkosacek

Doporučené příspěvky

Ahoj, najde se tu dobrá duše s diagnostikou v okolí Otrokovic / Kvasic / Zlína ??

Potřeboval bych diagnostiku jedničkové fábky - svítila oranžová kontrolka - už zhasla.....

Potřeboval bych vědět co tam bude uloženo za chyby.... samozřejmě jsem ochoten dát stovku / dvě za specifikaci uložených chyb...

Děkuji J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj, vracím se k tématu kontrolka pořád střídavě zhasíná a rožíná se...

Na diagnostice je chyba v EGR.

Svítící kontrolka mi nervy nedrásá ale mám obavu, že když se objeví nějaká jiná závada, tak už to nepoznám....

 

Máte prosím zkušenosti s čištěním EGR a škrtící klapky ? ( sou potřeba speciální imbusy / klíče atd... ?? ) 

 

Tady na foru jsem se dočetl, že se to dá i svépomocí ale nikdy jsem to nedělal a asi na to nemám ani nářadí....

Prý je to práce tak na 10min...

 

Pokud by jste měl čas, mohl bych dojet a za radu / ukázku jak se to dělá budu neskonale vděčen.

( nechce se mi hned kupovat nový EGR za x tisíc a x tisíc za práci v servisu..................... )

 

Díky za info Jirka

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...