Přejít na obsah

Výhřev zadního okna


AntonioB721

Doporučené příspěvky

Ahoj chtěl jsem se zeptat,výjmečně jsem musel parkovat mimo garáž. Ráno asi po cca 30 minutách jizdy s puštěným výhřevem zadniho okna se mi okno nedokázalo více odmlžit je tohle normální???. Nikdy jsem u žádného předešlého auta neměl takovíhle problém. Ptám  se proto protože už si připadám jak blázen  a  mám pocit že i kdyby upadli kola tak vyjadření ŠA bude  že je to v pořádku.

IMG_2924.jpeg

IMG_2926.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
V 9. 10. 2018 na 17:59, AntonioB721 napsal:

Ahoj chtěl jsem se zeptat,výjmečně jsem musel parkovat mimo garáž. Ráno asi po cca 30 minutách jizdy s puštěným výhřevem zadniho okna se mi okno nedokázalo více odmlžit je tohle normální???. Nikdy jsem u žádného předešlého auta neměl takovíhle problém. Ptám  se proto protože už si připadám jak blázen  a  mám pocit že i kdyby upadli kola tak vyjadření ŠA bude  že je to v pořádku.

IMG_2924.jpeg

IMG_2926.jpeg

Vyhrievanie zadneho okna pri odstraneni vlhkosti pomoze, avsak je nutne mat dlhodobo resp. stale zapnutu AC (hlavne v mesiacoch zo zvysenou vlhkostou vo vzduchu).

Mam skusenosy, ze budu okna zahmlene minimalne alebo vobec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, AntonioB721 napsal:

Díky ale AC mám puštěnou pořád nemám důvod ji vypínat .

Tazko odpovedat, vlhkost v aute je nepritel, ak vozidlo parkuje na ulici tazko sa mu vyhnut. Zalezi na nastaveni AC (vyssia teplota = nizsia vlhkost) vo vozidle. Dlhsie jazdy su plusom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...