Přejít na obsah

1.5 TSI - škubání při rozjezdu


milda 1

1.5 TSI DSG/manuál - škubání při rozjezdu  

351 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Včera jsem byl v autorizáku tak jen píšu co jsem viděl a co říkal. Budou přehrávat sw . Závadu už měli přesně specifikovanou, cukání mot. během zahřívací fáze do 70 st. a špatná reakce plyn . pedálu. Jak bude sw přehraný tak dám vědět .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hophop Jasně,ale Ty máš s filtrem, já mám dokonce TPI  2050744/7 vydané podle win k mému autu ,které bylo vydané 26.3.19, které se toho týká,ale když jsem byl v servisu 30.3. a ukazoval jsem to tam a technik to kontroloval,tak už bylo zrušeno , tak mne objednal na výměnu zadních vrzajících destiček TPI 2051499/3.

Nechtěli uvěřit tomu ,že obyčejný člověk má možnost se dostat přes erwin k informacím ELSAPRO ,co mají k dispozici oni.

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jim tam nechat a chtít náhradní vůz ? To by bylo hodně odvážné, ale zákazníci v UK to tak dělají. Tato aféra se stát v USA, tak ŠA vrací peníze a auta si bere zpět ? Taky mi známý co servisuje auta říkal, že se dojebává tím hopsáním motor,převodovka,ojnice,rozvody apod a že s tím nemám jezdit neboť časem se na tom vy*ere něco jiného. Tohle jsem psal i na ŠA v tom dopise, odpověď znáte. No včera jsem jel a při rozjezdu to skoro 2x zdechlo, otáčky šly hodně dolu, s tím jsem se ještě nesetkal. No uvidíme dnes co mi řeknou v servise, jdu na 9h a auto tam bude přes noc, prej přehrávají online v synchronizaci se ŠA. Stejně nás bere ŠA jako testovací jezdce?

Editováno: , autor: Michal B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Hophop napsal:

Já jsem tam nechal auto schládnout a jeli jsme si poskakovat kolem servisu . I technik musel uznat že je to hrozný a dokonce říkal ať s tím pokud můžu moc nejezdím , že trpí motor i převodovka .

Jak si může ŠA vůbec dovolit tuhle věc tak tutlat, když pak dojedeš do servisu a tam ti technik řekne, že s tím radši nemáš jezdit, to nepochopím. Nějak se obávám, že ta hrůza, kterou to provádí při rozjíždění se jen tak novým SW nespraví :/

Btw mně se asi po 10 mejlu na infolinku, když první 3  byli, že o ničem neví a po ostřejším mejlu konečně ozval někdo s pče o zákazníky a příslíbil, že po dobu případné kontroly budou hradit zapůjčení náhradního vozu.

Editováno: , autor: Dzarin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se zastavil za známým, dělá vedoucího servisního technika v jednom ostravském zastoupení škodovky. Ptal jsem se ho na to a potvrdil mi, že na obě verze s OPF i bez je cca týden vydaný update, který to spolehlivě řeší. Údajně je tam pozměněné dávkování paliva. Takže se nenechte odbýt a nechte si přehrát ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dzarin: Tak jsem si dopisoval s infolinkou, po třech mailech nic, bez reakce, pak jsem začal být hnusný a ihned se ozvali z péče o zákazníky a už se starali. Jinak auto ráno odevzáno do péče servisu, řekl jsem ať nespěchají, nechávám to tam přes noc ? Kromě softu mi přezouvají, myjou a vysávají. Pak jsem jim nahlásil brzdy a ještě restarty Amundsenu. Tak zítra uvidíme.

Ano soft je venku pro verze s OPF i bez také mám potvrzeno a pro Superb,Karoq,Kodiaq.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...