Přejít na obsah

1.5 TSI - škubání při rozjezdu


milda 1

1.5 TSI DSG/manuál - škubání při rozjezdu  

351 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Byl jsem 2 dny zpátky přezout na letní plus mi štelovali zámek pátých dveří, ale nový SW prý pro moje auto ještě není. 1.5MAN do výroby šlo 2.11.2018.

 

Klokan se projevil 3x za 4 a půl měsíce, takže jsem ani moc zklamaný nebyl, že ho ještě nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupuji od začátku Vervu 100 od Benziny po předchozí dobré zkušenosti s Yetim, do kterého jsem to dával pět let a vše šlapalo jak po drátkách. Teďka o víkendu bude chladno a vyzkoušíme jak se auto chová. Dnes opět cesta Opava-Jeseník ve špičce, v neděli po obědě zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, phen0men napsal:

nový SW prý pro moje auto ještě není. 1.5MAN do výroby šlo 2.11.2018.

 

Pokud je to Karoq, a není to 4x4 (který kdoví jestli nějaký jezdí) tak pro to update je a servis jen plácá nesmysly ...

Všechny Karoqy 1.5 manual i DSG vyrobené po 30.7.2018 s ECU 05E906018R maj možnost aktualizovat na poslední verzi softu 7421 B)

A ty teorie o tom, že to hopsání je palivem, ty jsou uplně out ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiné palivo nepomůže, zkoušel jsem aditivum, lepší palivo, normální, stále to cuká, možná tak někdy víc někdy míň. Pak taky byla dobrá rada včera v servise nezapínat spotřebiče než se motor zahřeje, takže si připlatíte za vyhřívání sedadel, ale němeli byste to v zimě používat, ideál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cildo, mě přijde, že někteří uživatelé to tady ani nečtou a nebo nechápou ... B)

 

A k těm servisům, pokud nejde o nějaká nedorozumění, tak každý autorizovaný servis, který dnes pro předokolkový Karoq vyrobený po 30.7.2018 bude tvrdit, že update není, ten bych minimálně zveřejnil, to jsou opravdu "odborníci", co jenom kazí ŠA jméno víc, než si dovolí sama ...

Editováno: , autor: rayx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...