Přejít na obsah

Keetec - T Switch Tempo | Octavia 1


Doporučené příspěvky

Prajem pekný deň,

 

Na fóre som nováčik a skúšal som aj hladať ale bez úspechu. 

 

Octavia 1 1.8T AGU | 1998 r.v. 

Potrebujem poradiť ohľadom T Switch Tempo (automatické svetlá), pridávam schému: SCHÉMA.pdf

Zapojiť som to zapojil podľa schémy "Ovládanie svetiel kladným napätím (+)" a v "Schéma zapojenia" zo svorkovnice CN1 idú 3 káble.

A zo svorkovnice CN2 ide 9 káblov. všetko som zapojil okrem: Žltý - zapalovanie

                                                                                                    Biely - (coming home)

Ale FIALOVÝ som dal na vypínači svetiel na pin 6. Fungovať funguje, svetlá svietia. A teraz k tomu BIELEMU káblu (coming home). Absolutne neviem kde ho mám zapojiť

v schéme je písané že reaguje na mínusový pól, že ho treba prepojiť z centrálnym zamykaním/odomykaním. Mám dorábané diaľkové ovládanie. Skúšal som ho pripojiť na kábel ktorý mi odomyká a nič sa nedialo, to isté som skúšal aj na zamykanie a tak isto nič to nerobilo. Na googlil som a natrafil som na jeden fórum kde to riešili na passat a že vo svorkovnici motorčeka foto.png že pripojiť na červeno-modrý kábel, dúfal som že v mojej bude tá istá farba ale nie. Prosím nejaké rady kde to zapojiť alebo či to môže robiť aj ten FIALOVÝ kábel ktorý má byť na snímaní alternátora/snímač tlaku oleja, len to mi skôr príde tak že keby je fialový na snímaní tak svetlá sa rozsvietia po naštartovaní a keď je na pine 6 na vypínači svetiel tak svetlá sa rozsvietia hneď po otočení kľúča. Prosím nejaké rady ohľadom toho bieleho kábla, kde to zapojiť. 

 

Za každú radu vopred ďakujem. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...