Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Petr2212

poskakující pojezd sedačky

Doporučené příspěvky

Ahoj máte někdo zkušenost ?  Při pojezdu sedačky (el.) řidiče se v zadní části několikrát jakoby zasekne a zaškube (poposkočí) . Jak pojedu do servisu budu reklamovat. Spolu s tím mi hrozně vadí, jak se přední sedačka u řidiče (rozsedla) Mám sportline a lem tvarované sedačky začal třít o středový tunel a vrže jako blázen :-(  No uvidime jak uspěji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Nic ve zlém, ale pokud máš větší zadek, tak budou sportovní sedačky většinou problém

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj myslím, že o úplně velký zadek nejde :-) 190cm výška a 110 Kg zase není tak moc :-)  Každopádně v žádném jiném autě tento problém nevznikl :-)  Mimo jiné to neřeší "poskakujicí" pojezd sedadla

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já jen poukazoval na ,,rozvalenou,, sedačku.

Mám cca stejné tělesné parametry, tak vím o čem je řeč.

,,Poskakující,, sedačka je myšleno, tak že když jí posunuješ, že to něco dělá? Jestli není nějaké vada na šroubovici po které jezdí sedačka.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jasný já to tak beru :-) :-)   Ano přesně jsi to popsal přijde mi to jako vadná šroubovice, která tahá sedačku. Prohlížel jsem ji, ale nic jsem nenašel ani nějaké poškození, tak uvidíme. Třeba vymění celou sedačku a vyřeší se oboje :-) :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se