Přejít na obsah

Bluetooth - spárování


Doporučené příspěvky

  • Pawouk uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Některé telefony se připojují přes rSAP a některé přes HFP profil.... (některé umí oboje).

HF jednotka v autě může umět jedno či druhé (nebo také oboje).

Proto se spojí s jedním a se druhým ne.

 

Zkusil bych si pohrát s nastavením BT telefonu (režim vzdálené SIM vypnout/nebo naopak zapnout) .... alespoň u Androidu nebývá problém.

U iPhone je s rSAP problém.

 

Co je to za jednotku? (pod sedadlem spolujezdce) a mobil? .... kompatibilita zde : http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Telephone_Retrofitting

Pravděpodobně to ale je na výměnu jednotky, která bude podporovat profil tvého mobilu, tam bude zakopanej pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruku do ohna nedam, ale napriklad ja v 2016 som tam dal najnovsiu, ktora v tom case bola k dispozici a secko ok. Len je dost mozne, ze to bude chciet trochu kodovania atd, aj ja som musel kodovat. Mrzi ma to, ale neviem presne takto povedat, ale su to borci, co vedia. skusil by som pozriet aj OctaviaII sekciu, v podstate je to to iste a je to tam aktivnejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Neví tu někdo proč při každém puštění rádia to chce po mě spárování kód na propojení bluetooth s mobilem?  Dříve jsem zadal jednou a potom se připojoval automaticky. Resetoval jsem rádio a vymazal v tel.a po spárování a opětovném puštění rádia je pořád to samé. Mám rádio Isudar. Neví někdo kde je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...