Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
DušanV

motor 1.6 MPI pro Fabii ???

Doporučené příspěvky

Pánové můžete mi někdo objasnit co je to za motor 1.6 MPI 66 kW nebo 1.6 MPI 81 kW, jehož technické údaje jsou uvedeny  v Návodu k obsluze Škody Fabia  od 7/2018 a to na straně 243 a 244 ???  Myslel jsem si, že o Škodovkách, konkrétně o Fabiích toho vím dosti, ale o novém čtyřválcovém benzínovém motoru 1.6 do Fabie tedy nevím vůbec nic !!!!

Návod jsem si stáhl na oficielním webu Škodovky : https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Fabia_NJ/07-2018/Manual/Fabia/A06_Fabia_OwnersManual.pdf?_ga=2.175495978.921318752.1539605456-cb3f8424-9f88-45a1-8723-ce07e0a7dfe5

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pro Ruský trh. Ale mám tušení, že tu bylo někde už zmíněno, že tato motorizace bude v Rusku končit. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak tak, existuje i verze 1.4 MPI 66kW která se dodává(dodávala?) do Fábie v Číně.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to je smůla, klidně bych si ho do Fabie vybral, ale proč je tedy uveden v českém návodu, to ty návody překládají tak otrocky, že u nás v našem českém návodu musím mít uveden motor i pro východní trhy ? 

Editováno na DušanV

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Důvod netuším, ale i dříve tam byli jiné motory které se nedodávali. Ale upřímně, já bych ty atmosféry asi nechtěl ono těch 132 resp. 150Nm taky není nic extra. Z 0-100 mají 12.2 resp. 11.8 s a spotřeba 5.8 resp. 6.2 l/100km (vždy 1.4 MPI 66kW resp. 1.6 MPI 81kW ve Fábii HB). Leda na LPG by to mohlo být vhodné.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Obě verze vyvíjela přímo Škodovka. Je docela škoda, že se to nanabízí tady, určitě by si to svoje zákazníky našlo.

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se