Přejít na obsah

motor 1.6 MPI pro Fabii ???


DušanV

Doporučené příspěvky

Pánové můžete mi někdo objasnit co je to za motor 1.6 MPI 66 kW nebo 1.6 MPI 81 kW, jehož technické údaje jsou uvedeny  v Návodu k obsluze Škody Fabia  od 7/2018 a to na straně 243 a 244 ???  Myslel jsem si, že o Škodovkách, konkrétně o Fabiích toho vím dosti, ale o novém čtyřválcovém benzínovém motoru 1.6 do Fabie tedy nevím vůbec nic !!!!

 

Návod jsem si stáhl na oficielním webu Škodovky : https://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Fabia_NJ/07-2018/Manual/Fabia/A06_Fabia_OwnersManual.pdf?_ga=2.175495978.921318752.1539605456-cb3f8424-9f88-45a1-8723-ce07e0a7dfe5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je smůla, klidně bych si ho do Fabie vybral, ale proč je tedy uveden v českém návodu, to ty návody překládají tak otrocky, že u nás v našem českém návodu musím mít uveden motor i pro východní trhy ? 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důvod netuším, ale i dříve tam byli jiné motory které se nedodávali. Ale upřímně, já bych ty atmosféry asi nechtěl ono těch 132 resp. 150Nm taky není nic extra. Z 0-100 mají 12.2 resp. 11.8 s a spotřeba 5.8 resp. 6.2 l/100km (vždy 1.4 MPI 66kW resp. 1.6 MPI 81kW ve Fábii HB). Leda na LPG by to mohlo být vhodné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...