Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Legalitka

Teplé startování problém chytá na 2 pokus

Doporučené příspěvky

Ahoj ,potřeboval bych poradit za studena motor krásně chytá ,kdyz ho chcípnu a cca za 5-10 min někdy hodina chci startovat znovu ,jednou protočí a přestane startovat ani nechytne na podruhé už ano .Auto jsem si před 2 týdny dovezl , najeto 141 xxx,servis jsem kompletně nechal udělat (svíčky,filtry,atd.) Diagnostika bez chyb .Předem dík za rady.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Zdar mám to stejné a co jsem slyšel tak to dělá hodně 3.6 tek ale netušim čím to je... mě to dělá hodně sporadicky není to pokaždé ale pár krát za týden se mi to stane

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čau, děkuji za komentář . Nějakou chybu píše VAG nebo si to neřešil ? Docela mě to štve ,myslel jsem že za to třeba můžou svíčky nebo průtok paliva ,ale vše je v pohodě .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diagnostika bez závad,svíčky mám nové před 1000km jak jsem delal komplet servis.vicemene to neřeším.Možná se někdo přidá a poradí co s tím...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ale to netočí ani štartér alebo čo ? nie je tam KO kessy tlačítko , teda ak to kessy má ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kessy nemá a startér taky přestane točit, musím dát zpátky klíč do polohy 1. A znovu startovat. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se