Přejít na obsah

Opierky hlavy


Peter007

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...

Opěrky jsem taky řešil z důvodu možné montáže potahů ( měl jsem je vždy a všude ). U předních nevím, protože se vysouvá jen opěrný polštář tyčky jsou pevně v opěrácích. Tedy není možno použít odjištění na vršku opěráku jako na zadních. Přes max. vysunutí se nedostanu ať zkouším co se dá. Tedy opěrky předních sedaček jsem zatím nesundal. Kdo poradí ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem říkal potahy dávám, ale ne nějaké z marketu, ale šité na míru - např. TASO Mladá Boleslav. Nejsou sice levné, spíše drahé, ale na sedačkách sedí přesně, drží na místě neshrnují se velká možnost konfigurace, z mé strany spokojenost. A potahy proto, že když něco kydne na sedačku odstraňuje se hůře než na potahu který se vypere. Ne že bych na sedačky něco "kydal" ale při mé smůle..... Nikomu samozřejmě můj názor nenutím. Pro info přidávám nějaké snímky pot ahů, které jsem měl v Yetim.

030 Yeti 07-07-2020 1.jpg031 Yeti 07-07-2020 1.jpg041 Yeti 07-07-2020 1.jpg043 Yeti 07-07-2020 1.jpg044 Yeti 07-07-2020 1.jpg

Editováno: , autor: vencam
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem se dotázal ohledně demontáže hlavových opěrek na předních sedadlech přímo škodovky. Odpověď níže. A je to.....

 

Vážený pane .....,
 
děkujeme za Váš email. Bohužel z bezpečnostních důvodů, přední opěrky hlavy nelze sundat.

V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.
S pozdravem

Škvrna Petr

Informační linka ŠKODA AUTO
800 600 000
infoline@skoda-auto.cz
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj, ať nezakládám nové téma, nedaří se mi sundat hlavovou opěrku na sedadle řidiče u MY2021. Koukal jsem jak na dílenskou příručku tak videa na youtube, ale nedaří se mi, myslím, že tam bude jiný fígl. Povedlo se to někomu? ps. nechci jezdit bez opěrky, ale dát na ní ramínko (jasně, záložní řešení - koupení origo ramínka od ŠA mám)2029153138_2021-05-2710_24_51.thumb.jpg.52b9348e69bfb6ff548b9acd43559fd8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevím jestli pomůžu, ale před dvěma měsíci jsem dával potahy od fa MAD, mám Karoq Style, březen 2019. Při instalaci jsem sundával obě přední opěrky hlavy. Jak je to vybrání v opěradle pro hlavovou opěrku, tak se musí ze zadní strany opěradla v jeho střední části asi tak 10 - 15 cm pod horním okrajem toho výřezu zamáčknou, nejlépe palcem ruky. Lehce tam jde i cítit, že je tam nějaká pojistka. Po zmáčknutí této pojistky lze celá opěrka vytáhnou i s těmi vodícími kulatinami. Zpět je jenom zasunete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...