Jump to content

paměť sedačky

Recommended Posts

V 19. 3. 2020 na 12:36, jirka toledo napsal:

Trochu to tu ozivim 

Taky jsem jednoho dne zjistil ze nefunguji pameti jezdim v tom jen ja stale stejny klic baterie vyndavana nebyla. Zkousel jsem zde navod na horni a spodni uvrat a nic nesli stale ukladat pameti, v diagnostice to psalo vsechy moturky asi 7 chyb bez zakladniho nastaveni, mam tan funkci Normovani tak jsem ji zadal a sedacka vyjela nahoru az pod strechu (zasunte si operku co nejniz prasklo mi sklo ve stinitku) pak zajela dolu a bylo to nastavena poloha  a je ulozeno funguje to. 

Cez aku diagnostiku si to nastavoval? Tiez mam ten problem, skusal som manualne krajne polohy a stale nefunguje.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
V 17. 1. 2021 na 9:14, CHOVKY napsal:

Ahojte mám taký problém že mi nefunguje pamäť vodičovej sedačky . Nastavovanie manuálne aj dofuk funguje.

Mál niekto podobný problém a vedel by mi poradiť ? Ďakujem za každú radu. 

Tak to už jsem řešil na dvou superbech, jednou pomohlo vyčistit tlačítko memory, prostě nějaký oxid jako třeba tlačítko start stop, taky nevypadá špinavé, ale po očištění lihem jede jak nové a podruhé jsem musel koupit nové memory tlačítka, už nevím přesně, ale do pětistovky asi...

Ďakujem, hneď som to vyskúšal vyčistiť izopropylalkoholom a funguje. Síce bolo počuť len motorček naprázdno no manuálne som nastavil polohy a už je to uložené. Ešte raz Ďakujem za radu. :-)