Přejít na obsah

Vady a stále v servisu


djezek

Doporučené příspěvky

V 30. 1. 2020 na 16:26, Joker 85 napsal:

Dneska jsem okukoval co jsem vlastně koupil mladý za šuplík cc 14dni starej .

A doporučuji si auto opravdu zkontrolovat než si ho převezmete .

Zrovna u místa které je slavná na reklamace. (světlo)

20200130_161818.jpg

To být Tebou, tak neotálím s návštěvou prodejce,jedna vymetená díra a světlo je v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Jen doplním mou zkušenost. Karoq 1,5 Tsi Style 09/2018. Najeto 28500km.

 

03/2019 - vadné čidlo tlaku paliva

06/2020 - prasklý levý přední LED světlomet

06/2020 - přehrání chybného softwaru v ŘJ

08/2020 - vadný zámek levých předních dveří

 

Vše zatím opraveno/vyměněno v rámci záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Tak u našeho po 11 měsících začaly drhnout oba přední stěrače ( docela to při jízdě vadí ). Bohužel na předplacený servis jdu až po dvou letech, t.j. 11/24. Tak nevím, jestli to nemám řešit už teď, jako reklamaci. Ze svýho se mě stěrače kupovat nechce.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@GuppyDrhnutí stěračů? Dlouhodobá bolest vozů Škoda posledních let, jedno jestli je to levné Citigo, nebo drahý Kodiaq. Zajímavé taky je, že kolikrát ani pouhá výměna za nové stírací lišty u Škodovek nepomůže. Pro fabriku a autorizáky je to spotřební díl, nikdy a nikdo to ještě neuznal na reklamaci (aspoň já o tom nevím). Ačkoliv poslední dobou kromě Škodovek jezdím taky Peugeoty, Toyoty, tak nikde kromě Škodovek mě nedrhly/neskřípaly stěrače. Samozřejmě nemyslím tím nějaké staré, ohlodané, opotřebené stěrače, ale stěrače se stářím tak do 1 až 1.5 roku. 11 měsíců starý stěrač tě nikdo neuzná na záruku (snad kromě osobní známosti v servisu). Pokud ano, tak hluboce se budu klanět tvojí šikovnosti a výmluvnosti..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Guppy napsal:

Tak u našeho po 11 měsících začaly drhnout oba přední stěrače ( docela to při jízdě vadí ). Bohužel na předplacený servis jdu až po dvou letech, t.j. 11/24. Tak nevím, jestli to nemám řešit už teď, jako reklamaci. Ze svýho se mě stěrače kupovat nechce.......

Zober manzelke odlicovaci tampon a od seba trochu slivovice a pretri si tym svoje stierace.Uvidis,kolko bordelu na nich bude a ze to tvoj problem vyriesi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, WD-čkem, to nemusí být nápad až tak mimo. Hodně lidí si myslí, že WD-čko je primárně něco jako mazivo a ono je to spíše čistič, tedy aspoň ten klasický WD. Jinak existují i varianty WD, které obsahují i silikonový olej, nebo PTFE mazivo. Mám v garáži staré originální stěrače na Fabii, které již skřípaly a drhly, ačkoliv stíraly dobře, no a tak to WD zkusím. Nic horšího, než je opětovně a již definitivně vyhodím se nestane, ale třeba to zafunguje.....

Jinak já osobně sem tam ty gumičky přetřu hadříkem na který jsem nastříkal OKENU, nebo podobný čistič skel, účinek to nějaký malý má, ale po čase to drhne zase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poprosim o pomoc. ozyvaju sa mi z prevodovky divne zvuky,

bol som s tym v servise a napisali mi do zakazkoveho listu : Jedna sa o stav techniky. auto ma 25 000 km,

to predsa nie je žiguli, to musi chodit krasne tichucko. viete mi poradit, kam sa obratit, ked ma servis takto odpalkuje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...