Jump to content
pejvlik

Spodní kryt agregátu

Recommended Posts

Zajímavé. Já mám v konfiguraci auta "Paket pro špatné cesty", tak by mě zajímalo, jestli tohle je jeho součástí anebo jde o zesílenou ochranu navíc.

Dil objednan pres eshop, doruceni k dealerovi, montaz cca 15 minut na pockani. Nutne sundat naraznik. Za praci nic nechteli, zaplatil jsem jen ten dil. Super pristup.

Paket pro špatné cesty je za příplatek, divil bych se, kdyby ti ho tam dali a nenaúčtovali, na takové věci si ŠA dává velký pozor.

Taky jsem se divil, protože jsem paket neobjednal a je to že spoda celý zadeklovaný jen je vidět kardan a výfuk. Akorát jsem se nedíval jestli je ochrana na zadních ramenech? Jdu se podívat.

Citovat

K paketu pro špatné cesty patří ochranný kryt pod motorem, ochrana elektroinstalace, brzdových vedení a dalších komponent pod vozem.

Víc jsem v popise od ŠA nenašel. Bývalo u některých modelů i to, že byla vyšší světlá výška, ale to zřejmě u Karoqa není.

Já jsem paket pro špatné cesty v konfiguraci měl, tak by se to dalo porovnat, ale nemám takový vlez pod auto jako ty :)

Můžu fotku jak vypadá karoq s krytem motoru a zadní nápravy? Co všeje zakryté?

Posted (edited)

pro  Čočkyna:   No tak jsem se konečně dostal podívat se na spodek auta a nafotil jsem spoustu fotek ale sem to dát nemohu protože je to mimo téma ,tak jen pár co se týká zakrytí zadní nápravy.

Pokud bude zájem o ofocení spodku Karoqa tak to hodím někde v samostatném tématu.( Zajímavě řešen výfuk , to budou náklady!)

P1070885.JPG

P1070884.JPG

P1070929.JPG

P1070933.JPG

Edited by man.kar

Na eshopu škody u krytu pro Octavii je upozornění že nelze s nezávislím topením, ale u Karoqa nic takového není. 

A v konfigurátoru u Karoqa nezávislé topení a paket pro špatný cesty lze kombinovat. 

I jsem ho tam měl a nakonec jsem ho zrušil. 

Kdyby měl někdo ověřené informace o možnosti dodatečně instalace na auto s nezávislím topením budu rád. (a nebudu sám 😊

Edit Jedině kde by mohl by zakopaný pes je více druhů krytu motoru. 

Edited by Joker 85

Mám jak nezávislé topení tak paket pro špatné cesty origo z výroby. 1.5 benzin automat 4x4. Duben 2019

• Upvote 1