Jump to content
Sign in to follow this  
ESK0

Columbus BT audio

Recommended Posts

Zdravím,

Koupil jsem si Octavii 2 RS s Columbus rádiem a mám problém s přehráváním písniček pomocí BT. Mobil s BT jednotkou v autě správuji, kontakty se mi synchronizui, handsfree funguje. Bohužel po přepnutí do médii mám stálé BT šedivé (nelze na něj kliknout) ale hovory mi normálně chodí a na maxidotu se zobrazují. Nevíte v čem by mohl být zakopaný pes?

Děkuji.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
    Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Sp4rc007
        Ahoj, možná zde je již podobné téma, ale v přihrádce u spolujezdce u mé O2 RS CR jsou v "kaslíku" asi 4 kabely, USB(samice), USB jako od nabíječky, široký konektor jako pro napájení Iphonu nebo něčeho podobného a 3,5 jack. Ovšem po připojení flash disku, nebo i telefonu se na radiu nezobrazí žádný jiný vstup. Mám připojenou pouze SD kartu. Neví někdo k čemu slouží tento svazek? Děkuji.
      • By she4lock
        Mapy západní evropy 2019 v16 8536 / instalační DVD

Volkswagen RNS 510
        Volkswagen RNS 810
        Seat Media System 3.2
        Škoda Columbus

Mapy obsahují tyto státy: Andorra, Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Řecko, Francie, Rakousko, Německo, Gibraltar, Velká Británie, Maďarsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Slovensko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán

Instalační manuál v ceně. Doba instalace cca. 1h.

- inzerát platný do smazání

Pošta:
        - obyčejně - 30Kč (platba pouze předem na účet)
      • By KoNG
        Najdete ji ZDE
        Nebo přímo na webu Škodovky ZDE

Zatím to je zadarmo
      • By PTiCA
        Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
        Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
        VCDS -> 77. Telefon

Kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
        Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...
      • By JanLenoch
        Ahoj všem,

nemáte někdo zkušenosti s upgradem Columbus MIB1 na MIB2 u Octavie 5E? Mám Scouta z května 2015 (jeden z posledních s MIB1) a rád bych někdy po Vánocích provedl upgrade jednotky v přihrádce (3V0 035 021). Chtěl bych získat možnost vidět intenzitu provozu a taky SmartLink. Pročetl jsem, co se dalo, a dozvěděl se, že údajně nemusím nutně kupovat nový displej (5E0 919 606), ale že bude naopak potřeba nový zesilovač pro Canton (81A 035 223), kabeláž, USB port a LTE antény. Dokázal byste prosím někdo tyto informace více upřesnit?

Nevíte též o někom z Brna, kdo má větší zkušenosti s long-codingem? Scout má veškerou myslitelnou výbavu (s výjimkou ACC), takže bude zřejmě potřeba jednotku trochu více přenastavit.

(Autorizovaný servis bych nerad tou úpravou pověřoval. Předpokládám, že by mě nutili koupit i zmiňovaný displej, což nejspíš není vůbec nutné.)

Díky.

Honza