Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
ESK0

Columbus BT audio

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Koupil jsem si Octavii 2 RS s Columbus rádiem a mám problém s přehráváním písniček pomocí BT. Mobil s BT jednotkou v autě správuji, kontakty se mi synchronizui, handsfree funguje. Bohužel po přepnutí do médii mám stálé BT šedivé (nelze na něj kliknout) ale hovory mi normálně chodí a na maxidotu se zobrazují. Nevíte v čem by mohl být zakopaný pes?

Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobný obsah

• Od KoNG
        Najdete ji ZDE
        Nebo přímo na webu Škodovky ZDE

Zatím to je zadarmo
      • Od PTiCA
        Po aktualizaci FW autorádia Columbus jsem zjistil že se mi nepřehrává "Bluetooth audio" z mobilniho telefonu a ikonka je neaktivni.
        Předpokládám že postup bude stejný i u Amundsena

Proto jsem hledal příčinu a zjistil jsem že tuto funkci mám deaktivovanout. Zde přináším stručný návod na jeho aktivaci.

Je potřeva kabel VAG-COM a sním se následně připojit na jednotku
        VCDS -> 77. Telefon

Kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování

Kalkulačka pro dlouhé kódování
        VCDS -> 77. Telefon -> 07. Kódování -> tlacitko: Kalkulacka pro dlouhe kodovani -> Byte 4
        Bit 0 -> Multimedia funkce (Bluetooth Audio)

Uložit a je hotovo...
      • Od JanLenoch
        Ahoj všem,

nemáte někdo zkušenosti s upgradem Columbus MIB1 na MIB2 u Octavie 5E? Mám Scouta z května 2015 (jeden z posledních s MIB1) a rád bych někdy po Vánocích provedl upgrade jednotky v přihrádce (3V0 035 021). Chtěl bych získat možnost vidět intenzitu provozu a taky SmartLink. Pročetl jsem, co se dalo, a dozvěděl se, že údajně nemusím nutně kupovat nový displej (5E0 919 606), ale že bude naopak potřeba nový zesilovač pro Canton (81A 035 223), kabeláž, USB port a LTE antény. Dokázal byste prosím někdo tyto informace více upřesnit?

Nevíte též o někom z Brna, kdo má větší zkušenosti s long-codingem? Scout má veškerou myslitelnou výbavu (s výjimkou ACC), takže bude zřejmě potřeba jednotku trochu více přenastavit.

(Autorizovaný servis bych nerad tou úpravou pověřoval. Předpokládám, že by mě nutili koupit i zmiňovaný displej, což nejspíš není vůbec nutné.)

Díky.

Honza
      • Od o.fox
        Ahoj,

neřešil někdo problém, že po připojení iPhonu k přednímu USB se telefon opakovaně odpojuje? Konkrétně se děje to, že připojím telefon. Objevíce se načítám USB a po chvilce se telefon začne nabíjet. Pár vteřin na to se telefon přestane nabíjet a opět se objeví načítám USB na columbusu.

Někdy to jde bez problému hned na poprvé - spíše vyjímečně, ale většinou musím telefon třeba i 10x odpojit od kabelu a připojit znovu aby se to chytlo. Je to dost pruda.
        Nepomohl by například nějaký ten silnější kabel nebo je to běžné chování? Někde jsem zde četl, že první serie SIII neumí dokonce nabíjet. S tím problém nemám. Když už se to chytne, nabíjí to i se zapnutým Wazem.

Díky moc
      • Od Lokyh
        Zdravím. Prosím vás mám columbus v octavii II facelift 2011 2.0 tdi. Když se připojím přes bluetooth tak se připojím pouze tak že přehraji písničky z mobilu ale když chci abych měl propojený mobil pro hovor tak mi to napíše že připojení se nezdařilo.. ale ten předali majitel nějaký němec tam měl číslo í kontakty a já bych také chtěl synchronizovat kontakty a moct volat zkrzradio. Mobil je samsung balady s6 edge plus