Přejít na obsah

Výměna pátých kufrových dveří - kompatibilnost


Peťas-RS

Doporučené příspěvky

Čaute, potřeboval bych poradit od vás co už s tím máte nějakou zkušenost , a to s výměnou kufrových dvěří na sedanu OII face.  Jdou použít na OII face dveře z předfaceliftového modelu ? Jsou tam nějaké rozdíly kvůli kterým by to byl problém je tam nasadil , nebo by se muselo něco víc upravovat ? Ptám se protože jsem sehnal předface dveře v laku  , takže by se asi nemuseli lakovat .

Mám dveře bez zadního stěrače a ty co bych mohl koupit jsou i s tímto stěračem , co by se muselo vyměnit nebo doinstalovat pro zprovoznění toho stěrače aby byl funkční ?

Teď jsem si ještě všiml, že FL má dva ty gumové husí krky v obou horních rozich dveří, a předface jen na levé straně jeden. Co v tom jde za dráty navíc u FL? 

Díky předem moc za rady, docela na to pospíchám aby mi je někdo neodvezl přede mnou  :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...