Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
panet

Vozík Zaslaw nebo Agados?

Doporučené příspěvky

Řeším koupi nového vozíku a jak už to bývá, jsem z limitu 10 000 a "levný stačí" na hranici 15 000 Kč a tam mám relativně na výběr mezi Agadosem Handy 7 a Zaslaw 205SU.

Ten Zaslaw nabízí za stejnou cenu více funkčností - sklopné přední čelo, sklopný celý vozík - to až tak nepotřebuju (dle diskusí to je snad i nebezpečné), nápravu Knot proti Alko a snad píšou žárové pozinkování, nevím, jaké má Agados. Zaslaw dokonce umožňuje úplně oddělat bočnice, takže vznikne platoňák.

Rozměry jsou v podstatě stejné, nosnost taky, cena +- taky. Agosů je mraky, Zaslaw je asi z Polska.

Který byste vybrali?
    Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ja reknu takhle, Zasław to je polsko. Zaslaw dela privesy pro kamiony taky. Zarove pozinkovani je moc lepsi nez obycejne nebo cinsky plech s no name zinkem. Polske privesy jsou tezse nez Agadosy nebo jina cina.

Kdyz kupuje se prives to ne na rok nebo tri. To se kupuji na 10 let nebo vice. Priveskem nebudes dnes trajtat par tun uhliku kazdeho dne. Jen obcas neco prevezt. Ja bych kupil zasław. Podle mne on je lepsi od Agadosu. Nevim ci Agados, to nejaka cina nebo ne.

Tenhle Zasław kupis uz za 2249 zlotych.

https://www.otomoto.pl/oferta/zaslaw-205su-uchylna-205x122x35-przyczepa-samochodowa-mocna-ID6yKsS9.html

Zasław ma cca. 30 kg mensi naklad nez Agados

takova je moc fajn a neni moc drazsi https://www.otomoto.pl/oferta/zaslaw-235su-uchylna-236x132x35-mocna-ID6yUCoD.html

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rozdíl 236 cm proti 205 je cca 4000 Kč, to mi přijde dost, na to, jak často využiju ten větší rozměr. Do teď jsem měl Agados, který má 147 cm na délku...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To musiš sám rozhodnout. Napsal jsem ti nabidky přivesků. 4000 kč to neni až tak malo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky, na ty už jsem se díval. Ty jsou dražší než třeba Agadosy (patrně i kvalitnější, minimálně vidím bočnice z dřevotřísky), na mě už je to moc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jen pro pořádek, nakonec jsem koupil ten Zaslaw.

Díky za reakce

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    V 5. 11. 2018 na 0:52, panet napsal:

Tak jen pro pořádek, nakonec jsem koupil ten Zaslaw.

Díky za reakce

jak jsi s ním spokojen, uvažuji o něm taky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak od té doby, co jsem ho koupil, jsem s ním nejel, čekám na lepší počasí (potřebuju to na bordel ze zahrady) a delší denní světlo.

Takže zatím jsem s ním spokojen. :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se