Přejít na obsah

Cargo elementy


Rockyman

Doporučené příspěvky

Síce je to prkotina, ale pre istotu sa spýtam (lebo mám pocit, že mi to stratili decká) - koľko ste dostali do výbavy vyberateľných háčikov, ktoré sa upínajú na zadnú stranu zadných sedadiel? tj nemyslím tie posuvné háčiky na bokoch, ale tie pevné. ja tam mám po pár mesiacoch používania vozu už len jeden, no mám pocit, že boli dva, na každom sedadle jeden. Díkes. (pre istotu info - mám výbavu Style, nemám Vario systém sedadiel...predpokladám, že tie háčiky sú štandardná výbava)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Já ho bohužel ještě nerozbalil a na garáž mám daleko, Kdyžtak na to příležitostně mrknu, jaký typ to je. Co jsem ale koukal na OB Autodíly (tam to maj hezky nafoceno), tak by 57A065110A mělo být to, co potřebuješ. Ale ruku do ohně za to nedám.

 

Jo, a ještě jsem se zpětně díval do ceníku a opravdu byl součástí výbavy (od Ambition výš).

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem to na  OB Autodily psal jsem do objednávky:Poznámka k vyzvednutí: Mam sedačky Varioflex a objednal jsem sí´tový program č. 57A065110 ale nevím zda na varioflex nepatří č.57A065110A tak prosím tu která tam patří děkuji.

Přišlo: 57A065110 ale to je asi špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ano. Ono není důležité, jestli máš Varioflex, ale rezervu. Bez rezervy (se základní podlahou) by mělo být 57A065110  a s rezervou 57A065110A (tam by měly být jen vertikální sítě). Takže bych vrátil a požádal o výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve svém ambi+ jsem síťák neměl tak jsem si sehnal obě verze a rozdíl je že jeden je pro zvýšenou podlahu. Je to vidět na délce spodních gumiček na jedné ze sítí za sedačkama a na levé boční síťce a k té nepatří podlahová síť. Rezervu mám kvůli Cantonu. IMG_20201010_140935.thumb.jpg.38851c359a3692ccc34e799a49a4f872.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dafro napsal:

Tak já mám v autě originál do prodejce toto?!

B1F5A661-7B7D-4B9F-A080-AFEFD4B9705A.jpeg

168A1560-3F69-40D4-A96E-EAC6320A28E3.jpeg

 

Mám to samý, ale musel jsem to dokoupit. Mám Style MY21.  Celkem mě to zklamalo, síť na dno pokryje jen asi půlku plochy.

Háčky mám dva,, baterka v kufru v rámci úspor zrušená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...