Přejít na obsah

Cargo elementy


Rockyman

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, KyAeRtOiQ napsal:

2 háčky, myslíš ty na levém boku na tyčce? Protože ten co se vkládal do zezadu do opěráku do kotevního oka dětské sedačky byl v rámci úspor zrušen

 

Jojo, háčky jsou na tyčce, myslím, že se dají přendat i na tyčku vpravo. Dají se dokoupit za asi 100 Kč / kus. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tedy spokojený s těmi oddělovači na sucháč co se dají připevnit kdekoliv na koberci, z toho důvodu nepoužívám to plastové dno. Původně byly dva ale přikoupil jsem si jich víc přímo ve škodovce (podobné se dají asi koupit z Číny), když je nepotřebuju tak je jen nalepím k zadním sedačkám. Drží to hodně dobře když se to tam dá správně, přijde mi to praktičtější než ta spodní síť - ale určitě záleží kdo co vozí. Mám Style MR20 a taky nemám tu pravou tyč s háčky, ale celkem jsou vzadu tři kapsy + levá tyč se třemi háčky, to mi stačí.

383x-0.webpimage.thumb.png.75c7cf2809b149cd22154e0d31c2ef76.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 1. 2021 na 20:48, davi72 napsal:

900281372_19_640x480x81.thumb.jpg.d97554cfc576dd971309b090aa447cee.jpg

 

Takto vypadá kufr ve verzi Active 

Ani boční kapsy nejsou....síťový program tudíž nutnost.

 

Druhou tyčku s háčky mají Varia sedadla.

...to teda ořez...kapsy jsou praktické a síťky taky, rád je využívám a háčky zase žena, na tašky s nákupy! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 1. 2021 na 21:00, Mit napsal:

Tak jsem se ptal prodejce na síťový program u Karoqa edice 125 let (9/2020)

Je mi líto, ale síťový program nebyl u Vašeho vozidla součástí standardní výbavy (pouze za příplatek 1.300,- Kč vč. DPH pod kódem PKA)

Je pravda, že v průběhu loňského roku ten ceník několikrát měnili. Já objednával v 1/2020 a tam stopro byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...