Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
hampl70

samozatmavovací zrcátko

Doporučené příspěvky

Prosím o radu kam zapojit vnitřní samostmívací zrcátko?Již jsem ho nainstaloval zapojil,ale ani na jedné pojistce v pojistkové skříni nefunguje i když indikace led svítí. Tak jsem ho zkusil zapojit natvrdo na baterii.A ejhle ono funguje.Je na pojistkách nějaké proudové omezení?Zrcátko má udávaný odběr 1,25A.Díky za případnou pozitivní odpověď.Namontováno na oct1.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Jaky si zvolil zrcatko? A sedi ti na standartni drzak od O1 v klidu? Mas ho i se senzorem deste?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Prosím o radu kam zapojit vnitřní samostmívací zrcátko?Již jsem ho nainstaloval zapojil,ale ani na jedné pojistce v pojistkové skříni nefunguje i když indikace led svítí. Tak jsem ho zkusil zapojit natvrdo na baterii.A ejhle ono funguje.Je na pojistkách nějaké proudové omezení?Zrcátko má udávaný odběr 1,25A.Díky za případnou pozitivní odpověď.Namontováno na oct1.

1,25 A ???? to je s vyhříváním nebo svítí na cestu ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Když ledka svítí, tak funguje, jen je potřeba nasimulovat: tma z přední části auta a světlo ze zadní části. Pak jsou tam ještě vstupy od ruční brzdy a zpátečky. Teda podle typu zrcátka. Ty zabraňují zatmavení zrcátka. Ale to nebude asi váš případ.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj. mám jedničkovou ofci, kde je normál zrcátko. Co je třeba vyměnit, abych mohl dát samozatmavovací zrcátko (např co je v superbech I ).
    BTW. mám i na páčce stěračů intenzitu stírání, to je pro dešťový senzor ?? Jde sehnat někde komplet tohle zrdcátko i se senzory a a držákem ? Díky za rychlé info, právě budu behem týdne měnit čelní sklo, tak ať vím... díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se