Přejít na obsah

samozatmavovací zrcátko


hampl70

Doporučené příspěvky

Prosím o radu kam zapojit vnitřní samostmívací zrcátko?Již jsem ho nainstaloval zapojil,ale ani na jedné pojistce v pojistkové skříni nefunguje i když indikace led svítí. Tak jsem ho zkusil zapojit natvrdo na baterii.A ejhle ono funguje.Je na pojistkách nějaké proudové omezení?Zrcátko má udávaný odběr 1,25A.Díky za případnou pozitivní odpověď.Namontováno na oct1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu kam zapojit vnitřní samostmívací zrcátko?Již jsem ho nainstaloval zapojil,ale ani na jedné pojistce v pojistkové skříni nefunguje i když indikace led svítí. Tak jsem ho zkusil zapojit natvrdo na baterii.A ejhle ono funguje.Je na pojistkách nějaké proudové omezení?Zrcátko má udávaný odběr 1,25A.Díky za případnou pozitivní odpověď.Namontováno na oct1.

1,25 A ???? to je s vyhříváním nebo svítí na cestu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu kam zapojit vnitřní samostmívací zrcátko?Již jsem ho nainstaloval zapojil,ale ani na jedné pojistce v pojistkové skříni nefunguje i když indikace led svítí. Tak jsem ho zkusil zapojit natvrdo na baterii.A ejhle ono funguje.Je na pojistkách nějaké proudové omezení?Zrcátko má udávaný odběr 1,25A.Díky za případnou pozitivní odpověď.Namontováno na oct1.

Když ledka svítí, tak funguje, jen je potřeba nasimulovat: tma z přední části auta a světlo ze zadní části. Pak jsou tam ještě vstupy od ruční brzdy a zpátečky. Teda podle typu zrcátka. Ty zabraňují zatmavení zrcátka. Ale to nebude asi váš případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Ahoj. mám jedničkovou ofci, kde je normál zrcátko. Co je třeba vyměnit, abych mohl dát samozatmavovací zrcátko (např co je v superbech I ).
BTW. mám i na páčce stěračů intenzitu stírání, to je pro dešťový senzor ?? Jde sehnat někde komplet tohle zrdcátko i se senzory a a držákem ? Díky za rychlé info, právě budu behem týdne měnit čelní sklo, tak ať vím... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...