Přejít na obsah

Exteriérové doplňky


man.kar

Doporučené příspěvky

V 9. 1. 2021 na 17:07, dafro napsal:

Nemáte prosím někdo zkušenost s ochrannou transparentní fólií pod kliky dveří objednanou z Alíku? Jak to vypadá, jak to sedí, jak se to aplikuje, jak dlouho vydrží a pod?

H0c3f054e10224345900e5786c27c9de5U.jpg

Tak mi to nedalo a za těch pár kaček  jsem to objednal. Hned šlo do koše! Vůbec to nesedělo a kvalita taky nevalná. Takže potvrzuji zkušenost ostatních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to origo Škoda (Karoq Sportline).  Myslím, že to jen tak někde nekoupíš. Zkusil bych spíše nějaký inzerát. Pokud Ti to pomůže, tak číslo dílu je 57A807823 + 57A807833 + 57A807834 (2ZZ). Navíc si nejsem jistý, jestli to na běžný nárazník vůbec bude pasovat.

 

Jinak třeba tady, ale chtějí za to raketu:

https://www.autokseft.cz/VAG-ORIGINAL-Ozdobna-lista-pro-naraznik-VAG-57A807823-2ZZ-57A807823-2ZZ-nd1628576

 

 

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Vypadá to super. Koukám, že jsi měnil i přední znak. Je to složité, ho odtrhnout od kapoty? Nasucho, nebo pomůže ho nahřát? Na videu ho páčí nějakým plastem, ale mám strach, že poničím kapotu....taky by se mi hodil cerny k barve...

Lumii_20221128_135853840.jpg

Editováno: , autor: Guppy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
V 1. 8. 2023 na 19:15, hollywood.2 napsal:

Tak folie na sklech všech dveří + pruh čelního skla - vše má potřebné atesty . Čelní sklo -pruh 5% , přední dveře je keramika a od B sloupku dozadu je folie 20% .

 

folie 1 .JPG

 

 

Prosím bližší informace. Vrch čelního skla bych rád zatmavil a stejně tak přední dveře - oproti jedničkové Ovci mě u Karoqa od bočního slunka doslova pálí čuňa. Jakoby skla vůbec nepůsobily determálně.

Nějak jsem nepochopil tu keramiku???

Můžeš mi to přiblížit a případně napsat, kde se to s atestem dělalo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...