Jump to content
man.kar

Exteriérové doplňky

Recommended Posts

Jo je ta černá plocha trochu oživená ale žádná divočina 😀 dělá to Milotec ( imiitace broušeného hliníku)

Tohle nikdy nepochopím. Nástupní prahy na auto jsou fajn na auta jako Fordy F150/250 kde bez nich do auta těžko vlezete, ale tady u terénního auta to snižuje světlou výšku, hůř se nastupuje a vlastně se vůbec nepoužívá, ale stejně se to na ty auta montuje 😁.

Ty prahy jsou otázka vkusu, nemám s tím problém. Sám bych to ale nechctěl, protože to auto má normálně dveřma velmi dobře zatěsněné prahy a tady o ty externí bych si leda špinil kalhoty. K ničemu jinýmu by mi to nebylo :)

Ano, je to otázka vkusu. Já bych si je na Karoqa asi nedal, ale nijak mě neuráží a dovedu si auto s nimi představit.

A i účelnost by tu jistá byla. Před pár dny jsem vezl děti kamaráda. Bylo po dešti. Kdybyste viděli, jak do auta šplhali a co vše zakopali …. :-) Pokud bych měl malé ratolesti, dovedu si představit, že bych o prazích i uvažoval ….

Zkousel jsem v autosalone, vypada to hezky, tak dospele, ale strasne neprakticke.

Po prvnim vystoupeni z auta jsem to zavrhl...

já se musím zastat nástupních prahů :-) Jsou super, ale musí je člověk umět používat. Jasný, že když budu vystupovat a dám nohu rovnou na zem, tak budu mít špinavý nohavice. To se vám stane i bez prahů. Viděl jsem v zimě dost aut, co mají "vyleštěné" prahy. S prahem se vám to nestane. Taky se líp dostanu na střechu při umývání nebo s kolama. Unesou 150 resp. 300kg, takže jako módní doplněk bych to nebral, ikdyž vypadají dobře :-) Jestli snižují světlou výšku nevím, to bych musel mrknout. To jen doplnění pro žvanily, kteří si je ani nevyzkoušeli. Je to dle mého názoru účelná doplňková výbava, kterou využiji, proto jsem za ni utratil prachy :-)

• Upvote 1